ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سری

اشتراک‌گذاری

سری

Serie

سری - فریرن

ژاپنی

ゼーリエ

روماجی

Zērie

نام مستعار

سری جادوگر بزرگ
بنیانگذار انجمن جادوی قاره‌ای
گریمور زنده

جنسیت

مونث

سن

+۱۰۰۰

گونه

کلاس

جادوگر

وابسته به

انجمن جادوی قاره‌ای

اولین نمایش

چپتر ۴۳ (مانگا)

سری (Serie) یک الف جادوگر است که به دلیل دانش گسترده خود در زمینه جادو شناخته می‌شود. او به عنوان یک گریمور زنده توصیف شده است و رئیس انجمن جادوی قاره‌ای برای جادوگران است. سری خود را یک جادوگر بزرگ از دوران اسطوره‌ای می‌نامد.

شخصیت

سری مانند اکثر الف‌ها اغلب احساساتش را ابراز نمی‌کند و گاهی سرد به نظر می‌رسد. با این حال، او در ارزیابی دیگران بسیار منصف است و وقتی صحبت از پتانسیل به میان می‌آید، غریزه‌ای تیز دارد. او هنگام ارزیابی موقعیت‌ها فردی عمل‌گرا است، به طوری که در مقطعی فورا خطرات زنده ماندن ماخت را تشخیص داد، اما مایل است خواسته‌های شاگردانش را قبول کند. او با مقام و دانش خود در طول سالیان متمادی شاگردان متعددی داشته است. سری در ابتدا در مورد شاگردهای انسانی خود تردید داشت. وقتی او با محدودیت‌های آن‌ها به دلیل طول عمرشان مواجه شد، اعلام کرد که نباید شاگردهای انسانی را پذیرفت و اینکه صرفا از روی هوس، فلام را به عنوان شاگرد انتخاب کرده است. با این حال، حتی پس از گذشت قرن‌ها یا هزاره‌ها مشخص شده است که او هیچ یک از جادوهای مورد علاقه شاگردانش را فراموش نکرده است. با وجود ادعای او در مورد بیهوده بودن جادوی مورد علاقه فلام، اما سری مرحله سوم از آزمون جادوگری درجه یک را در میان یک میدان گل تولید شده با این جادو برگزار کرد. سری برای کسانی که جاه‌طلب هستند ارزش قائل است. او جادو را صرفا ابزاری برای کشتن می‌داند و به شدت با احساسات فریرن مخالف است. بر همین اساس، فلام او را جنگ‌طلب می‌خواند. با وجود این، به نظر می‌رسد که او از ملاقات و مبارزه با کسانی که قوی هستند لذت می‌برد.

تاریخچه

در مقطعی از گذشته، سری با فلام جوان روبرو شد و تصمیم گرفت او را به عنوان شاگرد بپذیرد. سری به رویای فلام گوش داد که شامل دورانی بود که هر کسی می‌توانست از جادو استفاده کند، اما سری معتقد بود که این رویای زیبای یک دختربچه است که هرگز محقق نمی‌شود. بعدها هنگامی که فلام فریرن را به عنوان شاگردش پذیرفت، سری از فریرن خواست تا نام طلسمی که می‌خواهد را بگوید. فریرن به سری گفت که هیچ جادویی نمی‌خواهد، زیرا از نظر او جستجوی جادو بیشترین لذت را به همراه دارد. سری در پاسخ به این صحبت به فلام گفت که فریرن فاقد جاه‌طلبی لازم برای تبدیل شدن به یک جادوگر بزرگ است. با این حال فلام مخالف بود و به سری گفت که آن دو نمی‌توانند دنیایی صلح‌آمیز را تصور کنند و برای همین هم نمی‌توانند پادشاه شیطان را شکست دهند.

وقتی فلام مرد، فریرن وصیت‌نامه‌ی فلام را برای سری برد. سری وصیت‌نامه را همراه با درخواست فلام خواند. خواسته‌ی فلام این بود که او جادوگران امپراتوری را در اختیار بگیرد، که سری با نارضایتی وصیت‌نامه را پاره کرد. سری در گفتگویی با فریرن گفت که با تلاش‌های فلام، تمدن بشری به سرعت پیشرفت خواهد کرد و اینکه کمتر از هزار سال دیگر، عصر انسان‌ها فرا خواهد رسید. او به فریرن هشدار داد که اگر در جنگی بمیرد، احتمالا توسط پادشاه شیطان یا یک جادوگر انسان خواهد بود.

مشخص نیست که سری در هزار پس از مرگ فلام چه کرد. با این حال، بیش از نیم قرن قبل از آزمون درجه یک جادوگری، سری ناگهان صعود کرد و انجمن جادوی قاره‌ای را در آیسست تأسیس کرد تا بر جادوگران بشریت سلطنت کند. سری همچنین همراه با این انجمن، یک سیستم رتبه‌بندی را برای جادوگران ایجاد کرد. او هنوز به دنبال جادوگران موفق در جنگ علیه پادشاه شیطان بود. سری همچنین به هر کسی که موقعیت جادوگر درجه یک را به دست می‌آورد یک امتیاز ویژه اعطا می‌کرد. همچنین در این مقطع سری نسبت به شاگردهای انسان خود از جمه لرن امیدوار بود.

مدتی پس از تأسیس انجمن جادوی قاره‌ای، یکی از هفت حکیم نابودی یعنی ماخت ال دورادو، شهر مستحکم وایز را به طلا تبدیل کرد. سری اولین بود که بعد از این رویداد با او روبرو شد. او در پشت ماخت ظاهر شد و به او گفت که شهروندان و شهر وایز را به حالت عادی برگرداند. وقتی سری متوجه شد که او قادر به چنین کاری نیست، اظهار کرد که هیولایی مانند او هرگز نمی‌تواند شهروندان وایز را به حالت عادی بازگرداند. این درگیری باعث شد تا ماخت از جادوی دایاگلدزه خود روی او استفاده کند، که سری آن را با جادوی میستیلزیلا منعکس کرد. سری و ماخت شروع به نبرد کردند تا اینکه حصاری در اطراف ماخت ایجاد شد و او به طور موقت مسدود شد. این مانع توسط یکی از شاگردان سری ساخته شده است و سری شاگردانش را به خاطر صبر نداشتن سرزنش کرد. با این حال، لرن از او خواست تا به جادوگران درجه یک اجازه دهد که ماخت و ال دورادو را در یک حصار مهر و موم کنند، تا شاید راهی برای بازگرداندن شهر وایز پیدا کنند. سری طرح آن‌ها را غیرواقعی خواند، زیرا احساس می‌کرد که وایز از نقطه بازگشت گذشته است. با این حال او با بی‌حصولگی به شاگردانش گفت که هر کاری می‌خواهند انجام دهند و تلویحا موافقت کرد تا ماخت مهر و موم شود.

توانایی‌ها

  • گریمور زنده: سری عملا تمام طلسم‌هایی که برای بشریت شناخته شده است را می‌داند. در نتیجه او نزدیکترین جادوگر به الهه دانای مطلق است.
  • ذخیره عظیم مانا: مانای محدودشده‌ی سری با مانای مهارنشدنی فریرن رقابت می‌کند. خود سری به طور دائم دخیره مانای خود را محدود می‌کند. معلوم نیست خروجی واقعی او چقدر است، اما احتمالا چندین برابر بیشتر از خروجی مهار شده اوست.
  • پنهان کردن مانا: سری در محدود کردن ذخیره مانا استاد است. حتی جادوهایی که قادر به تشخیص ناپایداری مانای فریرن هستند نیز قادر به تشخیص ناپایداری در مانای سری نیستند. فرن تنها جادوگر انسانی است که توانایی چنین تشخیصی را داشته است.
  • فیرولیا (Fearvelia): طلسمی که به سری اجازه می‌دهد تا جادوهایی را که آموخته است را به جادوگران دیگر منتقل کند. این یک گریمور حاوی دانش او از طلسم است که وقتی خوانده می‌شود، به خواننده اجازه می‌دهد تا فورا طلسم را بیاموزد، حتی اگر یادگیری عادی آن برایش غیرممکن باشد. خود سری جادوهایی را که به دیگران منتقل می‌کند فراموش می‌کند.
  • میستیلزیلا (Mistilziela): یک جادوی اولیه که منعکس‌کننده‌ی هر جادویی است که سری آن را «نفرین» می‌داند. صد سال طول می‌کشد تا چنین جادویی را فرا گرفت.

دانستنی‌ها

  • سری در آلمانی به معنی «سلسه» است.
صفحات دیگر