ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گتان

اشتراک‌گذاری

گتان

Gettan

گتان - عالیجناب در سایه

نام مستعار

شمشیر شیطان
گرگ بزرگ

نژاد

انسان‌جانور (گونه گرگ)

جنسیت

مذکر

بستگان

یوکیمه (نامزد سابق)

وابسته به

اتحاد شرکتی بزرگ

اولین نمایش

جلد ۳ (لایت ناول)
چپتر ۳۴ (مانگا)
قسمت ۲۴ (انیمه)

صداپیشه

دایسوکه نامیکاوا

گتان (Gettan) معروف به «گرگ بزرگ» یکی از کارکنان اتحاد شرکتی بزرگ بود که توسط گارتر استخدام شده بود و تحت فرمان شبدرهای مزدور فعالیت می‌کرد. در حقیقت، او اتحادی مخفیانه با فرقه دیابلوس داشت و هدفش نابودی شرکت میتسوگوشی بود. او همچنین نامزد یوکیمه بود.

شخصیت

گتان به این فلسفه باور داشت که «اگر نمی‌خواهی چیزی از تو دزدیده شود، باید از دیگران دزدی کنی». او حتی با زیردستان خودش با تحقیر کامل رفتار می‌کرد و در صورت شکست خوردنشان، آن‌ها را می‌کشد.

گتان وقتی جوان بود مردی شجاع بود که فقط می‌خواست از کسانی که برایش عزیز هستند محافظت کند. با این حال، چیزی که او را تحت تأثیر قرار داد غرور بی حد و حصرش بود که برای او چیزی جز نفرین نبود. ناتوانی او در پذیرش ضعف خود باعث شد تا تصمیمات بی‌پروا و احمقانه بگیرد که شامل شلاق زدن و تلاش برای کشتن نامزد خودش نیز بود.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

گتان از قدرت بدنی و قدرت جادویی قوی‌تری نسبت به سایر انسان‌جانورها برخوردار بود و از همین رو احتمالا از «فرزندان دوم» فرقه قوی‌تر بود. در جوانی او قوی‌ترین فرد گروه خود یعنی گرگ‌های بزرگ به حساب می‌آمد. با وجود نابینایی‌اش اما او هنوز آنقدر قدرتمند است که بتواند با جان اسمیت به صورت تک به تک مقابله کند.

همچنین او از قرص قرمز استفاده می‌کند تا خود را قدرتمندتر کند و به بیداری سوم دست پیدا کند.

تجهیزات

گتان از یک شمشیر کاتانا به عنوان سلاح خود استفاده می‌کند، با این حال او در رمان تحت وب از ناگیناتا، یک سلاح ژاپنی بهره می‌برد.

صفحات دیگر