بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کلر کاگنو

اشتراک‌گذاری

کلر کاگنو

Claire Kagenou

کلر کاگنو - عالیجناب در سایه

نام مستعار

خانم کلر (توسط بتا)

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

سن

۱۲-۱۵ (جلد ۱)
۱۷

بستگان

آقای کاگنو (پدر)
خانم کاگنو (مادر)
سید کاگنو (برادر کوچکتر)

پیشه

وارث (خانواده بارون کاگنو)

وابسته به

خانواده بارون کاگنو

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۱ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

رینا هیداکا

کلر کاگنو (Claire Kagenou) خواهر بزرگ‌تر سید کاگنو است. او دانشجوی سال سوم در آکادمی سلطنتی طلسم میدگار و وارث خانواده‌اش است. به دلیل نگرش به ظاهر بی‌تفاوت و بی‌توجه برادرش به آینده‌اش، کلر همیشه نگران او است و تا حدی از عقده برادر رنج می‌برد. پس از «حادثه ماه سرخ»، او حامل دیابلوس شد.

شخصیت

او وارث خانواده کاگنو است و برای حفظ شهرت خانواده‌ی خود باید محکم و متین باشد. او همچنین زبان تیزی دارد و از انتقاد یا توهین کردن به افراد از جمله پدرش بدنش نمی‌آید، چرا که او را (مثل بسیاری از مردم) بزدل می‌داند.

بزرگترین عیب او رفتار بی‌پروایش است که در موارد متعدد او را به دردسر انداخته است. این جنبه بی‌پرواگونه اغلب زمانی نشان داده می‌شود که او نگران برادر کوچکترش، سید کاگنو است. کلر بیش از حد از او محافظت می‌کند و اگر کسی برادرش را آزار دهد حاضر است هر کسی را بکشد. او همچنین دارای برخی از ویژگی‌های در تضاد کامل با برادرش است. گرچه کلر عمیقا برادر کوچکترش را دوست دارد و از او مراقبت می‌کند، اما وقتی که او از او دوری می‌کند یا هیچ اطلاعی از رخدادها به او نمی‌دهد از برادرش عصبانی می‌شود، اگرچته بعدا او را می‌بخشد.

نمونه دیگری از محافظت کلر نسبت به برادرش زمانی است که شاهزاده دوم یعنی الکسیا میدگار ربوده شد و سید به عنوان یک «مظنون» مورد بازجویی قرار گرفت. از این رو کلر بلافاصله یورش برد و سعی کرد او را نجات دهد. او تنها توسط رز اوریانا متوقف شد، کسی که مجبور شد از قدرت بدنی خود استفاده کند و تقریبا یکی از بازوهایش را شکست. اما حتی این اقدام هم برای متوقف کردن کلر کافی نبود و او بلافاصله سعی کرد به شاهزاده اول یعنی آیریس میدگار حمله کند و به دنبال انتقام برای شکنجه‌های اعمال‌شده بود.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

با توجه به اینکه کلر از دوران کودکی آموزش دیده است، توانایی‌هایی بسیار بالاتر از متوسط ​​یک شوالیه تاریکی دارد. پس از اخراج رز اوریانا و فارغ التحصیلی آیریس میدگار، او به عنوان قوی‌ترین دانشجوی آکادمی طلسم سلطنتی میدگار شناخته شد. محفل شوالیه علاقه زیادی به استخدام او داشت و حتی خود آیریس نیز از او خواست که پس از فارغ‌التحصیلی به محفل او بپیوندد.

  • قدرت‌های فیزیکی
  • شمشیرزنی
  • ذکاوت

جادو

کلر قبل از اینکه برادرش سید به دنیا بیاید، آموزه‌های عادی در مورد نحوه استفاده از جادو را از خانواده‌اش آموخت.

چند سال بعد از تولد برادرش، او به استعداد خوبی در استفاده از شمشیر و جادو پیدا کرد. او سپس با برادرش سید شروع به تمرین با شمشیر کرد که متوجه برادرش پیشرفتی در این زمینه نمی‌کند. کلر در مقطعی روشی را از برادرش کشف کرد که چطور به جای داشتن جادوی بیشتر، آن را بهتر کنترل کند. این روش بسیار بهتر از چیزی به که به او آموخته شده بود.

پس از مدتی، او شروع به پیروی از توصیه‌ها و آموزه‌های برادرش کرد که در نهایت باعث شد بیشتر و بهتر بداند که چگونه از آن استفاده کند، اگرچه هرگز تعجب نکرد که برادرش چگونه از این موضوع آگاهی بود. در ۱۲ سالگی، او توانایی شفای دیگران و خودش را فرا گرفت.

  • جادوی التیام‌بخش: کلر با درک اینکه بسیاری از «جهش‌ها» یا «عفونت‌ها» در واقع اضافه بار جادو هستند، تلاش کرد تا ماهیت این ناهنجاری را درک کند و جادویی را توسعه داد که می‌توانست اضافه بار جادویی را مانند برادرش معکوس کند و حتی قادر بود اندام یا خون از دست رفته را جایگزین کند.
  • قدرت تقلید: او در زمانی که توسط ارورا تسخیر شده بود، قادر بود تکنیک برادرش یعنی «من اتمی هستم» را تکرار کند. (فقط در انیمه/بازی)
  • من اتمی همه-جانبه هستم: شبیه به تکنیک «من اتمی همه‌جانبه هستم» سید، جادوی ارورا می‌تواند در دست او تزریق کرد، با این حال در انیمه نتایج نهایی این تکنیک دیده نشده است زیرا کلر قادر به تحمل فشار جادویی اعمال شده توسط این تکنیک نبود.

تکنیک‌های ویژه

  • فلش سریع ویژه: کلر می‌تواند با استفاده از قدرت جادویی خود به سرعت حرکت کند. حدس زده می‌شود که این مهارت کلر، کمی کارآمدتر از دیگران است، زیرا به لطف آموزش‌های برادر کوچکترش، کنترل بیشتری بر جادوی خود دارد.

جادوی خون

  • دستکاری خون: پس از تبدیل شدن به حامل ارورا، او توانایی ارورا برای دستکاری خون را به دست آورد. این توانایی تحت آموزش الیزابت اصلاح شد، کسی که بر این توانایی تسلط بسیاری دارد.

ضعف

اگرچه از کلر به عنوان یک اعجوبه یاد می‌شود، اما نقطه ضعف اصلی او رفتار بی‌پروایانه‌ی او است که عمدتا به دلیل وابستگی او به برادرش است. تمایل شدید او به حفظ امنیت برادرش باعث می‌شود تا خودش را در معرض خطر قرار دهد. همچنین بدن او به اندازه کافی قوی نیست که بتواند فشار قدرت ارورا را تحمل کند، بنابراین این جادوگر نمی‌تواند از تمام قدرت خود بهره ببرد.

صفحات دیگر