بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ویکتوریا

اشتراک‌گذاری

ویکتوریا

Victoria

ویکتوریا - عالیجناب در سایه

نام مستعار

شماره ۵۵۹
سنت/قدیس (قبلا)

نژاد

جنسیت

مونث

سن

۱۸

پیشه

شماره‌دار باغ سایه
کشیش (قبلا)
رهبر تمپلارها (قبلا)

وابسته به

کلیسای مقدس تعالیم الهی (قبلا)
تمپلارها (قبلا)

اولین نمایش

جلد ۴ (لایت ناول)
چپتر ۴۰ (مانگا)
قسمت ۲۰ (انیمه)

صداپیشه

میکو ایتو

ویکتوریا (Victoria) یکی از اعضای باغ سایه است و یکی از شماره‌دارها تحت نام رمز شماره ۵۵۹ است که گفته می‌شود توانایی‌هایش قادر به رقابت با «هفت سایه» است. قبل از پیوستن به این سازمان، او به عنوان «سنت/قدیس» و رهبر سابق تمپلارها شناخته می‌شد. او همچنین فرد دست راست زتا و یکی از اعضای گروه مخفی او است.

شخصیت

در گذشته، ویکتوریا به عنوان یک قدیس شناخته می‌شد که ناشی از مهربانی و ساده‌لوحی او بود. سید اشاره کرده است که در صورت عدم مداخله‌اش، او حتی نمی‌توانست به یک مگس آسیب برساند. ویکتوریا در حین رهبری تمپلارها، مراقب زیردستان خود بود و رفتاری مقدس داشت، حتی زمانی که در مورد موضوعاتی مانند پاکسازی بدعت‌گذاران یا محکوم کردن باغ سایه بحث می‌کرد.

با این حال، پس از یک تسخیر شیطانی و خیانت دیدن توسط کسانی که زمانی به آن‌ها تکیه می‌کرد، شخصیت ویکتوریا دستخوش تغییری شدید شد. در وضعیت فعلی خود، او معمولا هاله‌ای سرد و ترسناک از خود به نمایش می‌گذارد و طبیعت مهربان و دلسوز خود را به دلیل گذشته‌ی غم‌انگیزش از دست داده است.

چیزی که او را متمایز می‌کند، تعهد بی‌دریغ او به هدفش است که حتی به قیمت جان و امنیت او می‌تواند باشد. رویکرد ویکتوریا هنگام برخورد با کسانی که او را دشمن می‌دانند، با بی‌رحمی و بدون تردید یا پشیمانی است. او نفرتی مطلق و مرگبار نسبت به فرقه دیابلوس و همچنین کلیسا و موعظه آن‌ها دارد و صرفا به مأموریت باغ سایه برای از بین بردن آن‌ها به هر وسیله‌ای فکر می‌کند. او آنچنان نگران امنیت افراد بیگناه نیست و هر کسی را که بی‌ارزش بداند حذف می‌کند، صرف نظر از هر جناحی که باشد. این نگرش او شامل حال سایر اعضای باغ سایه نیز می‌شود، زیرا روش رهبری او سختگیرانه و نابخشودنی است. در صورت انحراف فردی از ماموریت خود، او از سرزنش کردن یا حتی دادن لقب «خائن» به آن فرد تردید نمی‌کند و بر پیگیری بی‌وقفه برای اهداف خود تأکید می‌کند.

با این حال خود ویکتوریا بدون ایراد نیست. او سرسخت و بی‌پروا است و گاهی بدون هیچ استراتژی وارد نبرد می‌شود. او حتی گاهی به خود زحمت نمی‌دهد که اهداف ماموریت را برای زیردستانش توضیح دهد.

اما حقیقت این است که ویکتوریا در برابر اربابش سایه است، دختری لوس است و کاملا رفتاری متفاوت دارد. ویکتوریا مانند سایر اعضای هفت سایه به ستایش کامل سایه می‌پردازد. رفتار سرد معمول او در حضور سایه بلافاصله ناپدید می‌شود و او بخشی از شخصیت گذشته‌ی خود را بازیابی می‌کند. از سوی دیگر، ستایش سایه باعث حسادت او نسبت به دیگران می‌شود.

قدرت و توانایی‌ها

ویکتوریا قبل از پیوستن به باغ سایه فردی قدرتمند بود که به عنوان «قدیس» شناخته می‌شد. دریک او را مناسب‌ترین فرد برای رهبری تمپلارها می‌دانست و حتی پنجمین شوالیه راند یعنی فنریر به توانایی‌های او اذعان داشت. پس از پیوستن به باغ سایه، او به سرعت به رتبه‌های بالاتر رفت و شایعه شد که توانایی‌های فعلی او برای رقابت با هفت سایه‌ها برابری می‌کند.

  • قدرت فیزیکی
  • تحمل بالا
  • شمشیرزنی

جادو

از نظر قدرت جادویی، ویکتوریا قبل از پیوستن به باغ سایه هم قوی بود. وقتی او پس از بهبودی و دریافت قدرت سایه به این سازمان پیوست، توانایی‌های او به حدی افزایش یافت که تقریبا می‌توانست با توانایی‌های هفت سایه رقابت کند و حتی قادر بود برخی از اعضای ضعیف‌تر را شکست دهد.

تجهیزات استاندارد

  • شمشیر سنت (قبلا): زمانی که او هنوز به عنوان «قدیس» شناخته می‌شد، سلاح اصلی ویکتوریا یک شمشیر مخصوص از جنس میتریل بود که قادر به اجرای جادو بود. ویکتوریا به عنوان قدیس کلیسا و رهبر تمپلارها به خوبی از این سلاح استفاده می‌کرد. این شمشیر می‌توانست ۳۰ تا ۵۰ درصد از جادوی او را حمل کند و خود ویکتوریا معتقد بود که این سلاح توسط «الهه بئاتریکس» برکت داده شده است. با این حال، پس از اینکه ویکتوریا به تسخیر شیطانی مبتلا شد، این شمشیر به همراه تمام دارایی‌هایش از او گرفته شد.
  • زره بدنی اسلایم: ویکتوریا پس از نجات یافتن و پیوستن به باغ سایه یک زره اسلایم را از باغ سایه دریافت کرد و شروع به استفاده از آن کرد. ویکتوریا پس از درک عملکرد و توضیح استفاده از آن قادر به بهره گرفتن از این زره شد و به تناسب پیشرفت کرد و به افزایش دفاع، مقاومت، تطبیق‌پذیری و استفاده از جادوی او ختم شد.
  • سلاح‌های سلایم: مانند سایر اعضای باغ سایه، ویکتوریا نیز می‌تواند از شمشیر اسلایم خود به طور مؤثر استفاده کند، و تقریبا می‌تواند در نبردهای شمشیرزنی در سطح «شماره‌دارهای نام‌دار» باشد. ادعا شده است که او می‌تواند هر دشمنی را از فرزندان اول گرفته تا حتی ژنرال‌های فرقه دیابلوس شکست دهد.

تکنیک‌ها

ویکتوریا
رعد و برقی الهه‌ی ویکتوریا در جنبه «قدیس» او
  • رعد و برق «الهه» (بازی ویدیویی): ویکتوریا در نقش قدیس خود قادر است با شمشیر خود یک حمله جادویی قدرتمند را انجام دهد که شامل پرتاب صاعقه‌های قوی و نابود کردن بسیاری از دشمنان است. به دلیل عنصر رعد و برق در این حمله، اهداف برای چند لحظه فلج می‌شوند که این فرصت را برای او فراهم می‌کند تا آن‌ها را با شمشیر خود نابود کند.
ویکتوریا
  • فلش سریع: ویکتوریا قبل از پیوستن به باغ سایه، از کودکی دارای توانایی ویژه شمشیرزنی جادویی بود که به لطف آموزش‌های کلیسا بود، پس از رهبری پالادین ها، به سرعت حرکت کند. گفته شده است (در بازی) این توانایی ویژه تقریبا در سطح هفت سایه بوده است.
صفحات دیگر