ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نیو

اشتراک‌گذاری

نیو

Nu

نیو - عالیجناب در سایه

نام مستعار

شماره ۱۳
نیکولتا مارکز (قبلا)
شماره ۹۳ (قبلا)
رنو

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

سن

۱۸

بستگان

مارکو گرنجر (نامزد سابق)
والدینی بی‌نام

پیشه

شماره‌دار نام‌دار
کارمند شرکت میتسوگوشی (عمومی)
دانشجوی آکادمی طلسم سلطنتی میدگار (قبلا)

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۷ (مانگا)
قسمت ۶ (انیمه)

صداپیشه

مایا اوچیدا

نیو (Nu) که قبلا با نام نیکولتا مارکز شناخته می‌شد یکی از اعضای باغ سایه و یکی از شماره‌دارهای نام‌دار است. او که در ابتدا با کد شماره ۹۳ شناخته می‌شد که به سرعت درجات بالاتر را طی کرد و در حال حاضر دستیار شخصی و محافظ شخصی گاما است.

شخصیت

نیو یک بانوی جوان وظیفه‌شناس و سخت‌کوش است که همیشه با مافوقان خود با لبخندی ارتباط برقرار می‌کند. با این حال، در زیر این شخصیت او یک جنبه تاریک‌تر نهفته است که می‌تواند او را در برابر دشمنانش کاملا بی‌رحم کند. دشمنان او گاهی به شکلی سادیستی توسط او شکنجه می‌شدند تا متوجه اشتباه خود شوند.

نیو در زندگی قدیم خود یک دختر جوان نجیب بود که به فرمان خانواده‌اش عمل می‌کرد و بسیار منفعل بود. با وجود اینکه در دوران کودکی تحت کنترل بود اما به دلیل شادی‌های کوچکی که داشت، تا حدودی از وضعیت خود راضی بود. حتی در روزگار کنونی نیز او به زندگی قبلی خود علاقه زیادی دارد.

پس از ملاقات با سید، نیو بسیار به او وفادار شد و نشان داد که او را دوست دارد و از او برای اعطای آزادی‌اش تشکر کرد. او در برابر مخالفان اربابش خصومت آشکاری نشان می‌دهد و برای محافظت از هویت واقعی سید از کشتن کسی دریغ نمی‌کند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

نیو علیرغم اینکه به تازگی به باغ سایه ملحق شده بود اما به سرعت در رتبه‌های بالاتر رسید و به یکی از شماره‌دارها تبدیل شد و حتی آلفا نیز مهارت‌های او را تأیید کرد. او نشان داده است که فردی ورزشکار، باهوش و حرفه‌ای است و همین‌ها او را به محافظی مناسب برای گاما تبدیل کرده است.

  • مبارز ماهر
  • استاد مبدل شدن
  • شمشیرزنی

تجهیزات استاندارد

کارشناس بازجویی

نیو قادر به انجا بازجوی است و از چندین روش شکنجه برای درهم شکستن قربانیانش و وادار کردن آن‌ها به افشای اسرارشان استفاده می‌کند.

آرایش اسلایم

اسلایم‌ها که معمولا برای ایجاد زره بدنی استفاده می‌شود، می‌توانند برای ایجاد ماسک‌های تخصصی استفاده شوند که فردی را به فردی دیگر مبدل می‌کنند. نیو این کار را برای سید انجام داد و به او کمک کرد تا برای شرکت در مسابقات جشنواره بوشین به «ماندین مان» مبدل شود و ترسی از لو رفتن هویت واقعی خود به عنوان سایه نداشته باشد.

صفحات دیگر