ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نلسون

اشتراک‌گذاری

نلسون

Nelson

نلسون - عالیجناب در سایه

نام مستعار

حریص
طاس

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

پیشه

جایگاه یازده شوالیه‌های میزگرد
اسقف اعظم (پوششی)

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۱۵ (مانگا)
قسمت ۱۱ (انیمه)

صداپیشه

موگیهیتو

نلسون (Nelson) یک اسقف اعظم و به طور مخفیانه یازدهمین شوالیه از فرقه دیابلوس بود. او رهبر گروهی فعال در لیندورم بود و همچنین یکی از دانشمندان مسئول اختراع اشک‌های دیابلوس است. در مقطعی سایه اقدام به منفجر کردن خلوتگاه کرد تا بازوی چپ دیابلوس را از بین ببرد، که در این فرآیند نلسون کشته شد.

شخصیت

نلسون در نگاه عموم مردم به عنوان یک اسقف اعظم فروتن و خیرخواه شناخته می‌شد و از وظایف خود لذت می‌برد. با این حال گاهی مواقع شخصیت واقعی او نشان داده می‌شد، همان طور که برای سرپوش گذاشتن روی جنایات خود هر کاری می‌کرد و مغرور و خودسرانه رفتار می‌کرد. حتی او در دستور دادن به چندین پالادین و حتی قهرمان اولیویه برای کشتن دشمن خود تردیدی نداشت. همچنین او تا حدی فردی منحرف بود.

مانند بسیاری از اعضای عالی‌رتبه فرقه، نلسون یک روان‌پریش متوهم است که کاملا به شکست‌ناپذیر بودن خود اعتقاد دارد.

در انیمه، نلسون شبیه به یک فرد سختکوش نمایش داده که در هر فرصتی شکایت می‌کرد. او همچنین دارای عقده برتری شدید بود و ادعا می‌کرد که از استرس ناشی از رفقای «احمق» کچل شده است.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

نلسون تنها به دلیل اینکه او یک محقق بود و نه یک جنگجو به مقام یازدهمین جایگاه شوالیه‌ها رسید، اگرچه هنوز هم از یک شمشیرزن معمولی قوی‌تر بود. به نظر می‌رسید که سبک مبارزه او شامل ساختن کپی‌های متعدد از خودش برای غلبه بر حریفان است که با بهره‌برداری از عملکردهای خلوتگاه انجام می‌شد. نلسون به عنوان یک اسقف اعظم نفوذ زیادی در کلیسا داشت و حق فرماندهی پالادین را داشت.

  • قدرت فیزیکی
  • توانایی بازسازی
  • شمشیرزنی

تجهیزات

نلسون از یک شمشیر بلند استفاده می‌کند که تقریباً به اندازه قد شانه‌هایش است.

تکنیک‌های ویژه

کلون کردن جادو: نلسون می‌تواند از خودش یا دیگری کپی بسازد. با این حال، به دلیل محدودیت قدرت مغزش او نمی‌تواند چندین کلون را به طور بسیار موثر کنترل کند.

قدرت خلوتگاه

قدرت خلوتگاه می‌تواند قدرت جادویی مزاحمان را جذب کند و آن را به قدرت خود تبدیل کند. نلسون می‌تواند با ورود به سیستم دفاعی می‌تواند چندین نسخه تکراری از خود و اولیویه را برای مبارزه احضار کند.

یادآوری حافظه

نلسون به عنوان یکی از اعضای فرقه دیابلوس به کدی برای احضار سه قهرمان دسترسی دارد. او در مقطعی اولیویه را برای مبارزه با آلفا و دلتا احضار کرد که در نهایت به دلیل تکمیل شدن تحقیقات تیم اپسیلون عقب‌نشینی کردند. همچنین او از قدرت خلوتگاه برای احضار تعداد بی‌شماری از اولیویه‌ها برای حذف سایه استفاده کرد.

تشخیص دشمن

نلسون با استفاده از توانایی‌های خلوتگاه می‌تواند متجاوزان را در منطقه شناسایی کند.

صفحات دیگر