بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بتا

اشتراک‌گذاری

بتا

Beta

بتا - عالیجناب در سایه

نام مستعار

بتای استوار
ناتسومه کافکا (هویت عمومی)
xXxSilverhairedElfBabeXx (آنلاین)

نژاد

جنسیت

مونث

سن

۱۵

پیشه

دومین جایگاه هفت سایه
نویسنده (پوشش عمومی)

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۲ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

اینوری میناسه

بتا (Beta) دومین عضو باغ سایه است و یکی از هفت سایه اصلی است. او به عنوان یک آرشیودار فعالیت می‌کند و اطلاعات را از طریق تحقیق یا سرقت جمع آوری می‌کند. هویت عمومی او ناتسومه کافکا، یک نویسنده مشهور است که رمان‌هایی شامل داستان‌هایی از زمین می‌نویسند که توسط سایه برای او بازگو شده است.

شخصیت

بتا یکی از زیردستان اختصاصی و وفادار به باغ سایه است که قصد دارد سایه را خشنود کند. او ارادت ویژه‌ای به سایه دارد و همه راه‌های نظری از جمله شرارت را پذیرفته است، به طوری که بدون تردید خود را قربانی ماموریت یا اهداف ارزشمند سایه می‌کند.

گفتگوی درونی او به نوعی مخالف رفتار شخصی او است. او هنگام گفتگو با دیگران آرامش خود را حفظ می‌کند و افکار واقعی خود را بیان نمی‌کند و طغیان‌هایش را برای لحظات مخصوص ذخیره می‌کند. هویت عمومی او به عنوان خانم ناتسومه نیز یک زن جوان آرام و فروتن است که ستایش طرفدارانش را دارد.

بتا مدت کوتاهی پس از پیوستن به باغ سایه، فاقد هر هدف و انگیزه‌ای بود و واکنش‌های بدنی و مشکل در خواب از موار رایج در مورد او بودند. سید بعدا داستان‌هایی را از زمین برای بتا بازگو کرد که سیندرلا و سفید برفی مورد علاقه او بود. او که خود را یک کتاب‌خوان می‌دانست با داستان‌های سایه آرامش گرفت. با گذشت زمان، بتا بر ترس خود غلبه کرد و دلیلی برای مبارزه پیدا کرد و برای همیشه از سایه به دلیل خردی که به او عطا کرده بود سپاسگزار بود.

قدرت ها و توانایی ها

بتا یک آچار فرانسه در تمام مشاغل است اما در هیچ زمینه‌ای به طور کامل متخصص نیست. تخصص واقعی او جمع‌آوری اطلاعات است که این کار را در قابل هویت عمومی‌اش و استفاده از ارتباطاتی که ایجاد کرده انجام می‌دهد.

هوش‌مندی

  • رهبری
  • انجام چند کار همزمان
  • چند زبانی
  • رمان‌نویس حرفه‌ای
  • بازیگری

توانایی‌های فیزیکی

  • شمشیرزنی
  • کمان‌داری
  • تحمل بالا

جادو

بتا در استفاده از جادو بسیار ماهر است، البته سطح مهارت او به دقت اپسیلون و فزونی آلفا نیست، با این حال به اندازه‌ای است که مقاومت قابل توجهی از خود نشان دهد. زمانی که او ۶۶۴، ۶۶۵ و ۶۶۶ را به داخل برج کریمسون هدایت می‌کرد، از حملات ملکه خون‌آشام یعنی الیزابت جان سالم به در برد تا این که توسط سایه نجات پیدا کرد.

تجهیزات

  • زره بدنی اسلایم: طبق استاندارد باغ سایه، بتا نیز از این زره اسلایم بهره می‌برد که توسط سایه ساخته شده و توسط ایتا بهبود و ارتقا یافته است.
  • سلاح‌های اسلایم: سلاح او در بازی ویدیویی تیر و کمان است که با استفاده از اسلایم ایجاد شده است.
صفحات دیگر