ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ایتا

اشتراک‌گذاری

ایتا

Eta

ایتا - عالیجناب در سایه

نام مستعار

ایتا لوید رایت (شخصیت عمومی)

نژاد

جنسیت

مونث

سن

۱۵ (جلد ۱)
۱۷

پیشه

جایگاه هفتم از هفت سایه
رئیس بخش تحقیقات باغ سایه
رئیس تحقیق و توسعه میتسوگوشی

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۵ (لایت ناول)
چپتر ۵۵ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

رینا کوندو

ایتا (Eta) هفتمین عضو از باغ سایه و یکی از اعضای اصلی «هفت سایه» است. او و رئیس بخش تحقیق و توسعه این سازمان است. هویت عمومی ایتا لوید رایت است، یک معمار نابغه که تحت آموزش‌های علمی و ریاضی سایه، برنده یک جایزه شده است.

شخصیت

ایتا فردی کم تحرک است و وقتی به خواب می‌رود، به راحتی بیدار نمی‌شود. گفته شده این یک اختلال ریتم شبانه روزی است که بر ساعت بدن او تأثیر می‌گذارد. اما علیرغم این خستگی، ایتا در تحقیقات خود سریع عمل می‌کند و در عرض چند فناوری‌هایی را بر اساس زندگی گذشته سایه توسعه داده است تا در جهان خود از آن‌ها استفاده شود. همچنین او این دانش را در مورد میتسوگوشی نیز اعمال کرده است.

به گفته‌ی آلفا، او تا حدودی یک دانشمند دیوانه است، زیرا شعاری دارد که می‌گوید: «توسعه همیشه با فداکاری همراه است» و برای مواد مخدر و آزمایش در بین دوستانش آماده می شود. ایتا عاشق استفاده از علامت "V" است، چرا که مخفف «پیروزی» است.

ایتا با شنیدن «حکمت سایه» به علم علاقه‌مند شد و مشغول انجام تحقیقات و توسعه‌های مختلف شد. وقتی او در مورد چیزی علاقه‌مند است مانند معماری و پژوهش، در آن غوطه‌ور می‌شود و حتی دیگر زمانی برای خوابیدن نمی‌گذارد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

به دلیل اختلال خوابی که ایتا دارد، او دومین عضو ضعیف در میان «هفت سایه» تلقی می‌شود و تنها از گاما بالاتر است. در عوض، قدرت ایتا در هوش او نهفته است که منجر به اختراع و مهندسی معکوس محصولاتی برای باغ سایه شده است. همچنین، هنگامی که او کاملا هوشیار است، قدرت او تقریبا برابر با دلتا و زتا است.

  • توانایی فیزیکی
  • هوشمندی
  • دانشمند
  • شمشیرزنی

جادو

به عنوان شاگرد سایه، او درجاتی از کاربرد را جادو را می‌داند. به خصوص برای لباس‌های زره بدنی اسلایم که نیاز به کنترل جادویی آگاهانه دارند.

تجهیزات استاندارد

  • اسلحه اسلایم
  • بادی اسلایم

تکنیک‌های ویژه

باران مرگبار شمشیرهای اسلایم (بازی ویدیویی)

ایتا

ایتا می‌تواند شمشیرهای جادویی مرگبار و قدرتمندی را با سرعت بالا پرتاب کند که این شمشیرها از اسلایم ساخته شده‌اند. او از این طریق می‌تواند هر دشمنی را برش دهد و به طور فجیعی بکشد، این تکنیک یکی از خطرناک‌ترین توانایی‌های او است. ایتا می‌تواند این سلاح‌ها را به میل خود با جادوی خود هدایت کند، به طوری که آن‌ها دقیقا به هدف بزند.

فلش سریع

مانند دیگر اعضای باغ سایه، ایتا نیز با استفاده از جادوی خود توانایی حرکت بسیار سریع را دارد، اگرچه در مقایسه با سایر همتایانش او عقب است.

ضعف

ایتا یک نقطه ضعف آشکار دارد که او را به مبارزی کاملا فلج تبدیل می‌کند: و آن هم اختلال خواب او است. با این حال، ساختار بدنی او به بدی گاما نیست، و او می‌تواند خود را به خوبی در نبرد حفظ دارد، البته مشروط بر اینکه کاملا بیدار باشد.

صفحات دیگر