ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اپسیلون

اشتراک‌گذاری

اپسیلون

Epsilon

اپسیلون - عالیجناب در سایه

نام مستعار

اپسیلون وفادار
شیرون (هویت عمومی)

نژاد

جنسیت

مونث

سن

۱۷

پیشه

جایگاه پنجم در هفت سایه
پیانیست و آهنگساز (هویت عمومی)

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۱۵ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

هیساکو کانموتو

اپسیلون (Epsilon) پنجمین عضو باغ سایه و یکی از «هفت سایه» اصلی است. هویت عمومی او شیرون است، یک پیانیست برجسته و آهنگساز بسیاری از آهنگ‌ها که در واقع توسط سایه به او آموزش داده شده است و او از آن برای نفوذ در محافل استفاده می‌کند.

شخصیت

اپسیلون دختری مغرور بود که در خانواده‌ای اصیل به دنیا آمد. پس از تبعیدش، او تمام توجه خود را از دست داد و تنها آرزوی انتقام از افرادی را داشت که زمانی به آن‌ها اعتماد داشت. همه چیز زمانی تغییر کرد که او با سید کاگنو ملاقات کرد که هدف جدیدی به زندگی او داد، و خیلی زود عاشقش شد.

او برای داشتن ظاهری بهتر از بدنی فیک استفاده می‌کند که سعی دارد این راز را مخفی نگه دارد. اگر کسی متوجه بدن مخفی‌اش شود، او ممکن است در حد قتل با آن فرد برخورد کند.

اپسیلون نشان داده است که دارای جنبه‌ای خصمانه، کینه‌توزانه و تهاجمی است به خصوص اگر کسی بخواهد به بدن او آسیبی برساند که این ناشی از اهمیت داشتن حفظ ظاهرش است. او در هنگام دوئل با ونوم بیشتر اولویتش این بود که مطمئن شود راز پر کردن سینه‌اش فاش نشود. همچنین در طول نبرد با موردرد، زمانی که شوالیه راندها بریدگی کم عمقی روی صورت اپسیلون ایجاد کرد، او کمی آرامش خود را از دست داد.

اپسیلون عموما نسبت به بیشتر اعضای باغ سایه که ارباب او نیستند، به عنوان فردی بداخلاق و بی‌ادب ظاهر می‌شود، با این حال او عاقل است و از رفقای خود مراقبت می‌کند و واقعا به هدف سازمانش اعتقاد دارد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

اپسیلون همراه با بتا به عنوان پنجمین عضو قوی باغ سایه تلقی می‌شود. سید اشاره کرده است که او در کنترل جادوی خود در میان «هفت سایه» بهترین است. با این حال، به اعتراف خودش در سایر بخش‌ها تحت الشعاع همتایان خود قرار می‌گیرد. به طور کلی، اپسیلون در جاسوسی تخصص دارد و از هویت عمومی خود برای نفوذ به محافل اجتماعی و جمع‌آوری اطلاعات استفاده می‌کند.

  • قدرت فیزیکی
  • شمشیرزنی

جادو

اپسیلون مقدار قابل توجهی از کنترل جادویی دارد و به دلیل توانایی ظریف و دقیقش در کنترل جادو عنوان «دقیق» را در میان باغ سایه دریافت کرده است.

اپسیلون به جز وقت خواب همیشه زره بدنی اسلایم خود را می‌پوشد تا تناسبات ایده‌آل خود را حفظ کند و ظاهر خود را بهبود ببخشد که همین طور به او دفاع و محافظت او کمک می‌کند.

این واقعیت که اپسیلون سال‌ها استتار بی‌نقص خود را حفظ کرده است، سطح مهارت او را نشان می‌دهد. استفاده اصلی او از جادویش یک حمله برش‌دهنده است که مستقیما به طرف حریف رها می‌شود و سر آن‌ها را از بدن جدا می‌کند.

اپسیلون این توانایی را دارد تا دخترانی که دچار تسخیر شیطانی شده‌اند را شفا دهد. او همانند آلفا توسط اربابش سایه آموزش دیده است تا برخی از آسیب‌های غیر جدی خودش و اطرافیانش را التیام بخشد.

تجهیزات استاندارد

  • زره بدنی اسلایم: اپسیلون تمام مدت زره بدنی اسلایم خود را می‌پوشد تا فرم بدنی عالی خود را حفظ کند. به لطف اسلایم ضخیم در سراسر بدنش، او از دفاع فیزیکی فوق‌العاده بالایی برخوردار است. این همان چیزی است که او را از حمله ناگهانی ونوم نجات داد.
  • سلاح‌های اسلایم: اپسیلون از یک شمشیر اسلایم معمولی بسیار ظریف و دقیق استفاده می‌کند. در بازی او از یک داس مرگ جادویی از جنس اسلایم استفاده می‌کند که با سیم‌های جادویی موسیقایی می‌تواند حملات قدرتمند صوتی را ایجاد کند.
صفحات دیگر