ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

الکساندریا

اشتراک‌گذاری

الکساندریا

Alexandria

الکساندریا - عالیجناب در سایه

رهبر

وابسته به

نوع

شهر پایتخت باستانی

ساکنان

اعضای باغ سایه

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
قسمت ۲۰ (انیمه)

الکساندریا (Alexandria) به عنوان پایتخت باستانی پادشاهی میدگار شناخته می‌شد تا اینکه به واسطه‌ی اژدهای مه انتقا‌م‌جو دچار نابودی غم‌انگیزی شد. سقوط این شهر به دست یک پادشاه باستانی رقم خورد، کسی که به عهد رسمی برای کشتن اژدهای مه عمل نکرد و در نتیجه خشم این موجود را در پی داشت.

با این حال در طی قرن‌ها ویرانه‌های این شهر اهمیت جدیدی پیدا کرد و به پایگاه مرکزی عملیات باغ سایه تبدیل شد. این تغییر پس از پیروزی سایه بر اژدهای مه در یک نبرد حماسی رخ داد که احترام و اتحاد اژدها را به دست آورد.

موقعیت

گفته می‌شود این پایتخت افسانه‌ای در شرق سرزمین مقدس لیندورم در میدگار و آن سوی جنگل‌های ابیس واقع شده است. سه طرف آن توسط صخره‌هایی شیب‌دار احاطه شده است و در غرب آن نیز جنگلی به چشم می‌خورد که توسط غبار سمی اژدها مه محافظت می‌شود.

در وسط جنگل‌های ابیس مه آبی مایل به بنفشی وجود داشت که بسیار غلیظ، سمی و غیرقابل نفوذ در برابر نور خورشید بود. دقیقا مشخص نیست که این جنگل در کجا واقع شده است، اما شایعات حاکی از آن است که هر کسی که وارد آن می‌شود نمی‌تواند بازگردد. از این رو اینجا مکانی عالی برای مقر مخفی سازمان باغ سایه است.

صفحات دیگر