بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یخ سرخ

اشتراک‌گذاری

یخ سرخ

Red Ice

یخ سرخ - Detroit: Become Human

نوع

محرک مصنوعی

اثرات

هیجان و تفکر غیرعقلانی

یخ سرخ (Red Ice) یک ماده مخدر غیرقانونی در Detroit: Become Human است. این ماده یک محرک مصنوعی است که از استون، لیتیوم، تیریوم، تولوئن و هیدروکلریک اسید تشکیل شده است. فرمول مولکولی یخ قرمز C17H21NO4 (فرمول شیمیایی کوکائین) است، اگرچه با مندرجات همخوانی ندارد.

مرکز اصلی توزیع کوکائین شهر دیترویت است. پلیس دیترویت و همچنین یگان رزمی یخ سرخ تلاش‌هایی را برای مقابله با معامله‌گران و تامین‌کنندگان یخ سرخ انجام داده‌اند.

روزنامه دیترویت امروز مقاله‌ای با این عنوان را در مورد این مخدر منتشر کرده است: «یخ قرمز به ماده مخدر قشر ضعیف و در حال رشد دیترویت تبدیل شده است.» همچنین در این مقاله تحلیلگران دلیل بحران به وجود آمده را مرتبط به تولید انبوه اندرویدها در شهر دیترویت و از دست رفتن مشاغل انسانی قلمداد کرده اند. علاوه بر این دکتر ژولین کارتر، یک جامعه‌شناس توضیح داده است که ناامیدی مردان و زنان ضعیف شده‌ی جامعه منجر می‌شود تا آن‌ها به مصرف‌کنندگان و حتی دلالان این ماده مخدر تبدیل شوند.

این ماده بسیار اعتیادآور است و می‌تواند منجر به خشم و تفکرهای نامعقول در مصرف‌کننده شود، و همچنین سلامت فیزیکی او را به خطر بیندازد. وجود تیریوم در این ماده تاثیر بالایی بر بی‌ثبات کردن تولید هورمون دارد. همان‌طور که تاد ویلیامز در بازی نشان می‌دهد یخ قرمز می‌تواند توسط مصرف‌کننده استنشاق شود.

صفحات دیگر