ویکی Death Stranding

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سم (Sam)

اشتراک‌گذاری

سم

Sam

سم (Sam) Death Stranding

نام‌های دیگر

  • سم بریجز
  • سم پورتر بریجز

جنسیت

مذکر

پیشه

مامور حمل

وابسته به

بریجز

بازیگر

نورمن ریداس

سم (Sam) که همچنین با نام سم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges) شناخته می‌شود، شخصیت اصلی Death Stranding است. او به عنوان یک مامور تحویل برای بریجز کار می‌کند. سم خودش را با عنوان «سم پورتر بریجز» معرفی می‌کند که سم اشاره به نام کوچک او دارد، پورتر به افرادی خطاب می‌شود که وظیفه‌ی حمل محموله را بر عهده دارند، و بریجز نام ارگانی است که برای آن کار می‌کند.

سم دارای نوعی فوبیا به نام Aphenphosmphobia است و از لمس شدن توسط افراد دیگر هراس دارد.

داستان

سم در اصل پسر کلیفورد آنگر و لیزا بریجز است. سم و کلیف دچار یک تصادف مهلک شدند و هر دو کشته شدند، اما با وجود این سم توسط بریجت استرند به زندگی بازگشت و توسط او پرورش یافت.

در مقطعی، او به عضویت آژانس بریجز درآمد تا در اتصال مجدد نقاط مختلف دنیا تلاش کند. وی همچنین با یک درمانگر به نام لوسی آشنا شد، کسی که به سم کمک کرد تا فوفیای خود در لمس شدن را برطرف کند. این دو عاشق هم شدند و ازدواج کردند و لوسی بچه‌ای را حامله شد که قرار بود نامش لو باشد. متاسفانه، لوسی به دلیل کابوس‌هایی که داشت و در فقدان سم اقدام به خودکشی کرد. پس از این اتفاق سم با وجود فشار عمومی و احساس گناه، بریجز را ترک کرد و خود را از جامعه جدا کرد و تبدیل به یک پورتر مستقل شد.

در طی یک عملیات میدانی، سم به همراه دو تا از عاملان Corpse Disposal Team 6 خود را در محاصره‌ی BTها یافت. زمانی که دو عامل توسط هانترها گرفتار شدند، سم نیز گرفتار یک voidout بزرگ شد. این ویداوت در واقع به واسطه‌ی بلعیده شدن یکی از عاملان توسط یک کچر غول‌پیکر صورت گرفته بود.

پس از گذشت ۱۰ سال از ترک بریجز، سم توسط آملی و دای-هاردمن مورد جستجو قرار گرفت. در این مقطع آملی طی یک سفر به سوی غرب توسط Homo Demenها در Edge Knot City اسیر شده بود. از سم درخواست شد تا سفر آملی را ادامه دهد و شهرها و اجتماعات را از شرق تا غرب به شبکه کایرال متصل کند، و آملی را نیز به Capital Knot City بازگرداند تا به عنوان رئیس جمهور شهرهای متحده ایفای نقش کند.

سم با وجود تردیدهایی که برای انجام این کار داشت اما در نهایت قبول کرد تا دوباره با بریجز همکاری کند.

صفحات دیگر