بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هیوود

اشتراک‌گذاری
هیوود

ناحیه هیوود (Heywood District) یکی از چند ناحیه  نایت سیتی در Cyberpunk 2077 است. شمال این ناحیه دارای جلوه‌ای زیبا و غنی است، اما بر خلاف آن، جنوب این ناحیه فقیرنشین است و باندهایی مانند والنتینوس و  سیکست استریت در آن زندگی می‌کنند.

شرح

هیوود منطقه‌ای با تضاد کامل است. شمال آن با سیتی سنتر هم مرز است و جایی است که پارک‌های سرسبز و آسمان خراش‌های مدرن دیده می‌شوند. اما در جنوب آن وضعیت به شدت تغییر می‌کند و زاغه‌های خطرناک بر منظره شهر غالب شده است. باند والنتینوس و  سیکست استریت بر این ناحیه کنترل دارند و دائما با هم در حال جنگ هستند.

مردم محلی این ناحیه را با عنوان «بزرگترین اتاق خواب در نایت سیتی» می‌شناسند که ناشی از زندگی اکثریت در این منطقه است. بخش‌های غنی‌تر هیوود عمدتا توسط شرکتی‌ها اشغال شده‌اند. در این ناحیه برای هر قانونی همیشه یک استثنا وجود دارد. سایر افراد خوشحال هستند که در هیوود زندگی می‌کنند چرا که تنها جایگزین دیگر برای آن‌ها پسیفیکا یا زمین‌های بایر صنعتی خارج از شهر است.

ولسپرینگز، امن‌ترین بخش هیوود است که مملو از کارکنان شاغل و کارمندان شرکتی است که دستمزد کمتری دریافت می‌کنند.

پس از اینکه نایت سیتی توسط شرکت‌ها تصرف شد، دولت به گلن نقل مکان کرد. اکنون گلن یک ناحیه فرعی دولتی با تالار شهر، دفتر شهردار، دادگاه و ایستگاه بزرگ NCPD است.

ویستا دل ری نیز فقیرترین بخش این ناحیه است. در این نقطه به شدت سرمایه‌گذاری کمی شده است، و جایی پر جرم و جنایت است که به آرامی به سمت هرج و مرج می‌رود.

نواحی فرعی

  • گلن
  • ولسپرینگز
  • ویستا دل ری

نواحی دیگر

  • دانشگاه نایت سیتی
  • ولز هاوس
صفحات دیگر