ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یورینوبو آراساکا

اشتراک‌گذاری

یورینوبو آراساکا

Yorinobu Arasaka

یورینوبو آراساکا - سایبرپانک

سن

۲۵ (در ۲۰۲۰)
۸۲ (در ۲۰۷۷)

تاریخ تولد

۸ سپتامبر ۱۹۹۵

محل تولد

توکیو، ژاپن

تاریخ مرگ

۲۰۷۷ (انتخابی)

محل مرگ

برج آساراکا، نایت سیتی (انتخابی)

خانه

توکیو، ژاپن

جنسیت

مذکر

خانواده

ایولین پارکر (معشوقه سابق)
پدربزرگی بی‌نام
ساسای آراساکا (پدربزرگ)
یویی آراساکا (مادربزرگ)
میچیکو آراساکا (مادر)
کی آراساکا (برادر ناتنی)
هاناکو آراساکا (خواهر)

وابسته به

استیل درگنز
آیرن لوتوس (V3.0)

نقش

صداپیشه

هیدئو کیمورا

نمایش در

Corporation Report 2020 Volume 1
Firestorm Shockwave
Cyberpunk Red

یورینوبو آراساکا (Yorinobu Arasaka) دومین پسر سابورو آراساکا و رهبر سرکش باند استیل درگنز و همچنین فردی وابسته به باند آیرن لوتوس است. اگرچه یورینوبو یک راکربوی و رهبر قسم‌خورده بوسوزوکو است، اما پس از مرگ برادرش کی، سرانجام جذب امپراتوری شرکت آراساکا شد.

یورینوبو با هر کاری که پدرش قصد داشت انجام دهد مخالف بود و همه چیز را به خاطر آن رها کرد. او فردی پرشور، دلسوز و مصمم بود و این موضوع به او کمک کرد تا دو باند بوزوزوکو یعنی استیل درگنز و آیرن لوتوس را تاسیس کند که هدف آن‌ها تنها کنار زدن شرکت‌هایی بود که ژاپن را کنترل می‌کردند. یورینوبو یک مخالف کاریزماتیک برای جانی سیلورهند در توکیو بود (اگرچه او در یک گروه موسیقی فعال نبود). او مردم ژاپن را برای شورش در برابر اربابان بزرگ شرکت‌های بزرگ فرا می‌خواند. یورینوبو همچنین از خواهرش هاناکو مراقبت می‌کرد و این دو همیشه پشت پدرشان صحبت می‌کردند، و یورینوبو به او قول داده بود که روزی او را نجات دهد.

در سال ۲۰۷۷، یورینوبو همچنان بر ضد پدرش فعالیت می‌کرد، اما برای چند دهه او را ندیده بود. او سرانجام به این نتیجه رسید که شکست دادن قدرت این غول تجاری غیرممکن است. او باور داشت این امر حداقل از بیرون از شرکت ناشدنی است. 

صفحات دیگر