ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گورو تاکمورا

اشتراک‌گذاری

گورو تاکمورا

Goro Takemura

گورو تاکمورا - سایبرپانک

محل تولد

چیبا-۱۱، ژاپن

تاریخ مرگ

۲۰۷۷ (انتخابی)

محل مرگ

نایت سیتی

خانه

کاکاوا، ژاپن

جنسیت

مرکز

وابسته به

پیشه

محافظ شخصی (قبلا)

نقش

صداپیشه

رم کاندا

نمایش‌ها

بازی‌ها:
کتاب‌ها:
The Official Artbook of Cyberpunk 2077

گورو تاکمورا (Goro Takemura) محافظ شخصی سابق سابورو آراساکا است. او مردی صبور و با افتخار است که به شدت به آراساکا وفادار بود، اما وقتی در نایت سیتی مورد خیانت قرار گرفت، در شرایط ناخوشایندی قرار گرفت.

بیوگرافی

۲۰۷۷

در سال ۲۰۷۷، تاکمورا اقدام به همراهی سابورو آراساکا تا پلازای کونپکی در نایت سیتی کرد، جایی که این مدیرعامل قصد داشت با پسرش یورینوبو به دلیل دزدیدن رلیک مقابله کند. تاکمورا می‌خواست پاکسازی کامل پنت‌هاوس را آغاز کند، اما سابورو چند لحظه قبل از اینکه V و جکی ولز را کشف کند، دستور خروج از اتاق را صادر کرد. پس از خروج او و آدام اسمشر، مزدوران پنهان شاهد یک مشاجره خانوادگی بودند که در پایان، یورینوبو پدرش را با خشم خفه کرد.

 بلافاصله پس از این اقدام، قاتل نیروهای امنیتی را فراخواند و ادعا کرد که سابورو مسموم شده است. او با قدرت و نفوذی که به عنوان رئیس خانواده و شرکت آراساکا داشت به تاکمورا دستور داد که قاتلان را قبل از ترک سوئیت پیدا کند.

بعد از اینکه V و جکی از پلازا فرار کردند، تاکمورا موفق به ردیابی دکستر دیشان شد، کسی که این سرقت را راه‌اندازی کرده بود. از آنجایی که جکی ولز تسلیم جراحاتش شده بود و دشان به V شلیک کرده بود تا ردپای خود را پاک کند، تاکمورا او را مجبور کرد تا او را به سمت V هدایت کند. سپس تاکمورا با یورینوبو تماس گرفت و گفت که قاتل را پیدا کرده است. در حالی که او V را با ماشینی برای تحویل می‌برد، گروهی از قاتل‌ها که توسط یورینوبو فرستاده شده بودند با موتورسیکلت به آن‌ها نزدیک شدند تا تاکمورا و V را بکشند. تاکمورا پس از ضرب و شتم قاتلین مجروح شد و وضعیت V نیز وخیم بود. تاکمورا به V گفت که با کسی تماس بگیرد که بتواند آنها را نجات دهد و وی تمام تلاش خود را کرد تا با دیلامین تماس بگیرد تا آنها را به ویکتور وکتور برساند و سپس از هوش رفت.

پس از بهبود V، تاکمورا با وی تماس گرفت تا در مورد چگونگی انتقام گرفتن از یورینوبو صحبت کند. تاکمورا فاش کرد که در ابتدا سعی کرده است با اویلین پارکر که رابطه صمیمی با یورینوبو آراساکا داشت، تماس بگیرد، اما موفق نشده است.

پس از چند تلاش بی‌نتیجه، سرانجام تاکمورا پس از ربودن دختر مدیر عاملش، او را به یک ساختمان مسکونی متروکه برد و با وی تماس گرفت تا بیاید. بعد از اینکه V به مخفیگاه آمد، آنها سعی کردند هاناکو را متقاعد کنند که حرف آنها را باور کند. با این حال، نیروهای آراساکا محل را پیدا کرد و به ساختمان حمله کردند. V شاهد بود که تاکمورا با بدن خودش از هاناکو در برابر انفجاری محافظت کرد.

 هنگامی که V پس از سقوطی به هوش آمد، انگرام جانی سیلورهند به او گفت که تاکمورا مرده است و توصیه کرد که فرار کند.

صفحات دیگر