ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کری یوروداین

اشتراک‌گذاری

کری یوروداین

Kerry Eurodyne

کری یوروداین - سایبرپانک

جنسیت

مذکر

خانواده

لوئیز نوردین یوروداین (همسر سابق)
تد و کیم (فرزند)

وابسته به

سامورایی (قبلا)
ام‌اس‌ام رکوردز

پیشه

موسیقی‌دان

صداپیشه

متیو یانگ کینگ

نمایش‌ها

کتاب‌ها:
The Official Artbook of Cyberpunk 2077
بازی‌ها:
Cyberpunk 2013
Cyberpunk 2020

کری یوروداین (Kerry Eurodyne) خواننده و گیتاریست باند موسیقی سامورایی مستقر در نایت سیتی است. او یک شخصیت محوری در Cyberpunk 2077 و مجموعه سایبرپانک است.

بیوگرافی

کری به عنوان خواننده و گیتاریست باند سامورایی به شهرت رسید. او دیدگاه مشترکی با دوستش، جانی سیلورهند در مورد تغییر دنیا از طریق موسیقی داشت، و قصد داشت پیام خودش را به مردم انتقال دهد. پس از انحلال سامورایی و جدا شدن کری و جانی سیلورهند، او به یک هنرمند مستقل تبدیل شد. او بعدها به عنوان یک هنرمند مستقل نیز به موفقیت رسید و در متن آثار خود به بسیاری از بی عدالتی‌ها و حوادث وحشتناک امور جهان اشاره می‌کرد، اگرچه مخاطبانش همیشه آثار او را به درستی درک نمی کردند. آلبوم‌های او پلتنیوم شده‌اند. گیتارهای شکسته او به قیمت هزارزان یورودلار به مزایده گذاشته شده‌اند و صدای او در سراسر جهان شناخته شده است.

در اواسط قرن، زندگی کری تغییری غیرمنتظره به خود گرفت و او با لوئیز نوردین یوروداین ازدواج کرد و صاحب دو فرزند به نام تد و کیم سد. این ازدواج به پایانی ختم شد و در نتیجه لوئیز بیشتر دارایی‌های مشترک‌شان را در توکیو به دست آورد که شامل اتومبیل‌ها و همین طور فرزندان بود. علیرغم تلاش برای حفظ روابط مثبت، تلاش‌های کری برای حفظ این ارتباط به اشتباه ختم می‌شد. با این حال، زندگی بدون خانواده خیلی هم برای او بد نشد و کمی آزادی بیشتری برای سبک زندگی به عنوان یک راکربوی به دست آورد.

صفحات دیگر