ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کرت هانسن

اشتراک‌گذاری

کرت هانسن

Kurt Hansen

کرت هانسن - سایبرپانک

سن

۴۵

تاریخ تولد

۲۲ سپتامبر ۲۰۳۱

موقعیت

Black Sapphire

جنسیت

مذکر

وابسته به

بارگست
NUSA (قبلا)

پیشه

رهبر باگست
کلنل NUSA (قبلا)

نقش

کروپو
لامن (قبلا)

نمایش‌ها

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

کلنل کرت هانسن (Kurt Hansen) آنتاگونیست محوری Cyberpunk 2077: Phantom Liberty است.

شرح

هانسن رهبر باند بارگست است که در داگ‌تاون فعالیت می‌کند. پیشینه نظامی او صرفا شامل خشونت نمی‌شود و عقل و مهارت استراتژیک هانسن او را به رقیبی سرسخت برای دشمنانش تبدیل کرده است. از نظر برخی، هانسن صرفا یک گانگستر یا تروریست است، در حالی که برخی دیگر او را یک رهبر کاریزماتیک می‌دانند که توانسته بهشتی امن از نفوذ شرکت‌ها و پلیس را ایجاد کند.

بیوگرافی

داگ‌تاون

هانسن در طول جنگ اتحاد، یک سرهنگ NUSA بود و این تصمیم استراتژیک او بود که به او اجازه می‌داد کنترل بخشی از ناحیه پسیفیکا در نایت سیتی را در دست بگیرد. پس از جنگ، هانسن از NUSA جدا شد که نشان‌دهنده انزجار او از توافق آروین بود. او بهشت ​​شخصی خود را دنبال کرد و به نوعی به یک ستمگر نظامی تبدیل شد. تحت کنترل شبه‌نظامیان هانسن، بدترین مناطق ناحیه پسیفیکا به یک منطقه جنگی تبدیل شد و از بقیه شهر جدا شد. کمی بعد هانسن نام این منطقه را به داگ‌تاون تغییر داد.

پس از ایجاد بازار سیاه در این منطقه، تجارت اسلحه و سایر معاملات نامطلوب، این منطقه فرعی را به مکانی بسیار سودآور تبدیل کرد. به این ترتیب، قدرت‌ها تصمیم گرفتند آن را به حال خود رها کنند و به هانسن اجازه دادند تا به حکومت خود در آنجا ادامه دهد.

۲۰۷۷

در سال ۲۰۷۷، کلنل هانسن و باند بارگست همچنان با مشت آهنین بر داگ‌تاون حکومت می‌کردند.

صفحات دیگر