بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ریچ بارتماس

اشتراک‌گذاری

ریچ بارتماس

Rache Bartmoss

ریچ بارتماس - سایبرپانک

تاریخ تولد

۱۹۹۲

تاریخ مرگ

۲۰۲۰ (فیزیکی)
۲۶ می ۲۰۲۶ (آگاهی)

محل تولد

خانه

جنسیت

مذکر

خانواده

کیمیا تارا (معشوقه سابق)

وابسته به

CCI Development (قبلا)

ریچ بارتماس (Rache Bartmoss) یک نت‌رانر افسانه‌ای در اوایل قرن بیست و یکم بود. او مسئول رویداد دیتاکرش بود که نت را نابود کرد و بدنام شد. او مجموعه برنامه‌های Demon and Hound را اختراع کرده است و همچنین کتاب‌هایی را نوشته است.

بیوگرافی

دهه ۱۹۹۰

 ریچ بارتماس برای اولین بار در چهار سالگی شروع به نت رانینگ کرد. وقتی برای اولین بار او شروع به کار کرد، به دلیل بی‌تجربگی و عدم آگاهی از خطرات، از نام واقعی خود استفاده می کرد، اما زمانی که متوجه اشتباه خود شد، آنقدر خوب پیش رفت که اوضاع را کنترل کرد. در طول سال‌ها، او همه چیز را آزمایش کرد.

دهه ۲۰۷۰

 تا سال ۲۰۷۷، بارتماس به طور گسترده‌ای به عنوان مغز متفکر دیتاکرش پذیرفته شد، اگرچه سرنوشت نهایی او هنوز یک راز بود. در آن سال، V یک سیگنال عجیب و غریب را دریافت کرد که او را به مجموعه‌ای از مختصات در بدلندز هدایت می‌کرد. در اعماق زباله‌دان، V قادر به یافتن یخچال بارتماس شد و مرگ او را تایید کرد. به این ترتیب دهه‌ها افسانه‌ها و تئوری‌های توطئه به پایان رسید. جانی سیلورهند بلافاصله بارتماس را با وجود پوسیدگی جسدش شناخت و از V خواست تا سایبردک او را بازیابی کند. هنگامی که این سایبردک برای تجزیه و تحلیل نزد یک نت‌رانر به نام نیکس در افترلایف برده شد، این نت‌رانر تله‌ای را در داخل آن ایجاد کرد. نیکس هیچ چیز ارزشمندی در سایبردک به جز چند گزارش نسبتا جالب پیدا نکرد، اما بابت آن پاداشی را به V داد.

صفحات دیگر