ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

روزالیند مایرز

اشتراک‌گذاری

روزالیند مایرز

Rosalind Myers

روزالیند مایرز - سایبرپانک

خاستگاه

واشنگتن دی.سی. NUSA

جنسیت

مونث

تجهیزات

کیوبی

وابسته به

USMC (قبلا)
میلیتک (قبلا)
حزب فدرالیست، NUSA

پیشه

تفنگدار (قبلا)
مدیر عامل میلیتک (قبلا)
رئیس جمهور NUSA

نقش

کورپوریت/لامن

نمایش‌ها

بازی‌ها:
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
کتاب‌ها:
The World of Cyberpunk 2077

روزالیند مایرز (Rosalind Myers) رئیس جمهور ایالات متحده جدید آمریکا (NUSA)، مدیر عامل سابق میلیتک و یک تفنگدار سابق است. مایرز که در حال حاضر سومین دوره ریاست جمهوری خود را سپری می‌کند، دومین زنی است که در تاریخ کوتاه NUSA به عنوان رئیس جمهور خدمت کرده است.

بیوگرافی

پس از مرگ دونالد لوندی، مدیرعامل میلیتک، روزالیند مایرز جانشین او شد. او به عنوان یک طرفدار صلح و یک سیاستمدار برجسته توصیف شده است که بر بهبود سریع اقتصاد NUSA نظارت داشت. همچنین او موضعی مداخله‌جویانه و حمایت‌گرانه دارد. مایرز تقریبا یک دهه مدیرعامل میلیتک بود.

۲۰۶۹ - ۲۰۷۰

در سال ۲۰۶۹، مایرز جانشین الیزابت کرس به عنوان رئیس جمهور جدید ایالات متحده جدید آمریکا شد و موقعیت سابق خود را در میلیتک به لوکاس هارفورد واگذار کرد. این رئیس جمهور منتخب به بهانه تقویت اتحادیه، برنامه‌ای را برای گسترش حکومت فدرال بر ایالات آزاد ارائه کرد. اکثر ایالات آزاد با اتحاد مخالفت کردند و جنگی در NUSA درگرفت که به جنگ اتحاد معروف شد.

در سال ۲۰۷۰، NUSA پس از تسخیر اکثر ایالات آزاد، برای تصرف نایت سیتی وارد عمل شد اما به دلیل مداخله آراساکا شکست خورد. دو مامور FIA یعنی سولومون رید و سونگ سو می در این شهر بودند که توسط خود رئیس جمهور اخراج شدند. مایرز که نمی‌خواست جنگ به یک درگیری جهانی تبدیل شود، چاره‌ای جز امضای معاهده اتحاد با ایالات آزاد نداشت اما موفق نشد به طور کامل آن‌ها را تحت لوای NUSA نگه دارد. این ایالات به استثنای نایت سیتی و جمهوری تگزاس بیشتر با این اتحادیه درگیر شدند.

۲۰۷۷

در سال ۲۰۷۷، روزالیند مایرز سومین دوره ریاست جمهوری خود را سپری می‌کرد. تمایل به مایرز در نایت سیتی متفاوت بود. بسیاری از مردم او را به عنوان یک فاشیست فاسد و تحت حمایت شرکت‌ها و دارای توهمات امپریالیستی می‌دیدند، در حالی که برخی دیگر با خاطر افزایش نرخ جنایت در این شهر استدلال می‌کردند که باید کنترل مایرز پذیرفته شود. در این مدت، مایرز دستور بمباران پایگاه‌های هوایی تگزاس در ولینگتون و ال‌پاسو را داده بود که به تلافی بمب‌گذاری‌های انتحاری در پایگاه‌های NUSA در نیومکزیکو و اوکلاهاما بود، اقدامی که احتمال جنگ مرزی با جمهوری تگزاس را افزایش داد.

پس از درگذشت سابورو آراساکا، مایرز اظهار کرد که تمام اتهاماتی که آراساکا علیه میلیتک و NUSA مطرح کرده بود، همگی بی‌اساس و غیرمسئولانه بوده است. او همچنین به جانشین او یعنی یورینوبو آراساکا در این باره هشدار داد و ادامه داد که علیرغم احترام به توافق آروین، هر دوی NUSA و میلیتک در صورت تحریک شدن با قدرت کامل پاسخ خواهند داد.

در سال ۲۰۷۷ مایرز در کنوانسیون حزب فدرالیست اعلام کرد که به دنبال چهارمین دوره ریاست جمهوری است. شعار انتخاباتی او «بازگشت به وحدت» بود که به تائیدی بر تعهد او نسبت به اتحاد در همه جبهه‌ها بود.

فانتوم لیبرتی

رئیس جمهور مایرز به همراه سونگ سو می و نه خدمه دیگر در حال سفر هوایی بر فراز سواحل کالیفرنیا بودند. در حالی که مایرز و سو می مشغول صحبت بودند، موشکی به بال هواپیمای آن‌ها اصابت کرد که آن را مجبور به فرود آمدن کرد. علاوه بر این ارتباطات مختل شد و هواپیما مورد هک قرار گرفت و مسیر آن مستقیما به سمت داگ‌تاون شهر نایت سیتی رفت. سو می به لطف رلیک موفق شد با یک فروشنده در نایت سیتی به نام V تماس بگیرد. سانگ‌برد پس از متقاعد کردن V برای کمک به آن‌ها، او را به سمت نقطه‌ای هدایت کرد که دید خوبی به شرایط داشته باشد. مدت کوتاهی پس از رسیدن به بالای استادیوم پتروشیمی EBM، موشک دیگری به هواپیما اصابت کرد و تمامی ارتباطات قطع شد. بنابراین می، رئیس جمهور مایرز را به اتاق امن هواپیمای فضایی برد تا از سقوط جان سالم به در ببرد. سپس خود سو می به سختی وارد لایف‌پاد اضطراری شد و پس از عبور از بالای استادیوم، این لایف‌پاد را به بیرون پرتاب کرد و در سمت شرقی داگ‌تاون افتاد و هواپیما نیز در ضلع غربی سقوط کرد. این رویداد منجر به یک جنگ قدرت با عواقبی قابل توجه شد.

سومی پس از زنده ماندن از این فرود، V را هدایت کرد تا مایرز را از محل سقوط نجات دهد.

پایان‌بندی

  • پایان‌بندی the Devil: اندکی پس از حادثه‌ای در برج آراساکای نایت سیتی، رئیس جمهور مایرز «رستاخیز» سابورو آراساکا را محکوم کرد و اعلام کرد که تصرف قدرت او خلاف قوانین بین‌المللی است. علی‌رغم این اعلامیه‌ها و تشدید تنش‌ها بین آراساکا و میلیتک، اما چند هفته پس از این حادثه، هر دوی مایرز و سابورو توافق کردند تا به صلحی پایدار بین همه طرف‌ها برسند.
صفحات دیگر