ویکی سگ‌های ولگرد بانگو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یوکیچی فوکوزاوا

اشتراک‌گذاری

یوکیچی فوکوزاوا

Yukichi Fukuzawa

یوکیچی فوکوزاوا - سگ‌های ولگرد بانگو

کانجی

福沢 諭吉

نام مستعار

گرگ نقره‌ای

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱۰ ژانویه

سن

۴۵

پسندیده‌ها

گربه‌ها، هات پات، الکل، برابری

ناپسندیده‌ها

فئودالیسم

توانایی

همه افراد برابرند

پیشه

رئیس شرکت
محافظ شخصی (قبلا)
قاتل (قبلا)

وابسته به

دولت ژاپن (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۲
قسمت ۲

صداپیشه

ریکیا کویاما

یوکیچی فوکوزاوا (Yukichi Fukuzawa) رئیس آژانس کارآگاهی مسلح است.

شخصیت

همانطور که از رئیس آژانس انتظار می‌رود، فوکوزاوا مردی جدی است که می‌تواند در هر لحظه حتی در مقابل دشمن آرامش خود را حفظ کند. به عنوان یک رهبر، او رفاه زیردستان خود را در اولویت قرار می‌دهد، به ویژه زمانی که او یک بار به همه پرسنل آژانس دستور داد تا روی یافتن و نجات آتسوشی ناکاجیما تمرکز کنند.

علاوه بر این، او برای آژانس و اعضای آن ارزش زیادی قائل است،  و حتی در موقعیت‌های حیاتی تسلیم نمی‌شود. او یک بار برخی از قاتلان را تهدید میکرد که به جای دخالت آژانس، او را به تنهایی هدف قرار دهند.

اقتدار بلامنازع او بر زیردستانش غالب است، تا جایی که حتی رانپو ادوگاوا با دانستن اخلاق او، یک پرونده قتل را برای کمک به جستجوی آتسوشی کنار گذاشت. علاوه بر این، برخی از اعضای آژانس از جمله دوپو کونیکیدا و آتسوشی هر از گاهی در حضور او به خود می‌لرزند.

فوکوزاوا به عنوان یکی سه جزء چارچوب سه جانبه، توجه زیادی به نظم و صلح یوکوهاما دارد و می‌خواهد که عدالت به هر نحوی حاکم شود، که همین موضوع باعث شد تا در نهایت او آژانس را تأسیس کند. فوکوزاوا حتی زمانی که به ویروس آدم‌خواری مبتلا شد، به سختی به زیردستان خود دستور داد که برای محافظت از او با پورت مافیا نجنگند، تا مبادا این امر تعادل و آرامش یوکوهاما را مختل کند.

یوکیچی فوکوزاوا
فوکوزاوا به زیردستانش دستور می‌دهد که با مافیا مبارزه نکنند تا نظم یوکوهاما حفظ شود.

پیش‌زمینه

فوکوزاوا وقتی جوان بود در یک مدرسه هنرهای رزمی دولتی آموزش دید. او در حین تمرین هنرهای رزمی با فوکوچی دوست خوبی بود. آن‌ها رقابت دوستانه‌ای داشتند. فوکوزاوا بخشی از گوکن یعنی پنج شمشیرباز بزرگ دولت بود. او به عنوان یک قاتل کار می‌کرد که وظیفه‌ی کشتن بوروکرات‌های باز جنگ‌طلب و رهبران احزاب نظامی خارجی را داشت. در مقطعی او نام مستعار گرگ نقره‌ای را به دست آورد، زیرا مهارت‌های او به اتفاق آرا مورد ستایش قرار گرفت.

او بعدا از این سمت کنار رفت، زیرا اهدافش ترورهای ساده و آسانی برای او بود. به خاطر همین تصمیم او منزوی شد و در نهایت تصمیم گرفت تا برای همیشه شمشیر خود را زمین بگذارد و تبدیل به یک گرگ تنها شد. او مدتی بعد به عنوان یک محافظ حرفه‌ای برای دو نوع شغل، یعنی مشاغل قراردادی و کنسرت‌ها کار کرد. در طول این مدت، او با رانپو ملاقات کرد و به او در حل یک پرونده مربوط به قتل تئاتر کمک کرد. او در نهایت مدت کوتاهی پس همراهی با رانپو، کار خود را از دست داد. با این وجود، این دو مورد درخواست مشتریان مختلف قرار گرفتند و با مهارت‌های کارآگاهی رانپو و قدرت فوق‌العاده فوکوزاوا، در سراسر یوکوهاما شناخته شد.

یوکیچی فوکوزاوا
دیدار فوکوزاوا با رانپو

فوکوزاوا و رانپو در طول همکاری خود توانستند ناتسومه را که شایعه شده بود با دولت و سازمان‌های زیرزمینی یوکوهاما ارتباط دارد، پیدا کنند. فوکوزاوا سپس از او کمک گرفت تا مجوز کسب و کار برای آژانس کارآگاهی مسلح خود را بگیرد، آژانسی که در نظر داشت سازمانی با کارآگاهان قوی و مهربان باشد.

توانایی

توانایی او همه افراد برابرند نام دارد. این توانایی به او امکان می‌دهد تا توانایی‌های نیروهای مسلح در آژانس را سرکوب کند. به گفته دازای، او می‌تواند «قدرت توانایی‌های افراد را تنظیم کند تا بتواند آن‌ها را کنترل کند.» با این حال، متقاضیان باید یک «امتحان ورودی» را بگذرانند تا در محدوده‌ی توانایی او قرار داشته باشند.

مهارت‌ها

 • هنرهای رزمی
  • کوته گائشی
  • سئوی ناگه
  • ایئایدو
  • شوکوچی
  • موتو دوری
 • مهارت‌های شمشیرزنی
صفحات دیگر