ویکی سگ‌های ولگرد بانگو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

چویا ناکاهارا

اشتراک‌گذاری

چویا ناکاهارا

Chūya Nakahara

چویا ناکاهارا - سگ‌های ولگرد بانگو

کانجی

中原中也

نام مستعار

آرهابکی (قبلا)
شاه گوسفند (قبلا)
دوقلوهای تاریک (قبلا، در کنار اوسامو دازای)

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۲۰ آوریل

سن

۲۲

پسندیده‌ها

کلاه‌ها، دعواها، موسیقی

ناپسندیده‌ها

توانایی

بر سوگ مخدوش

پیشه

مجری مافیا
عضو شورای گوسفند (قبلا)

وابسته به

- فلگ‌ها (قبلا)
گوسفند (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۱۰
قسمت ۹

صداپیشه

کیشو تانیاما

چویا ناکاهارا (Chūya Nakahara) عضو پورت مافیا و همچنین شریک سابق دازای در دوقلوهای تاریک است. او یکی از پنج مجری در پورت مافیا است و توانایی او بر سوگ مخدوش نام دارد.

شخصیت

چویا در ظاهر مردی تند مزاج و نسبتا مغرور و صریح است. او از جنگیدن لذت می‌برد و از نشان دادن توانایی رزمی خود خوشحال است و به شهرت خود به عنوان قوی‌ترین رزمی‌کار مافیا افتخار می‌کند. سخنان تمسخرآمیز او با غرور همراه است. او که شایسته‌ی یک مدیر اجرایی است، هیچ ابایی در از بین بردن دشمنان پورت مافیا به هر طریقی، از جمله قتل ندارد، اما به اندازه اعضایی مانند ریونوسکه آکوتاگاوا و اعضای مارمولک سیاه تمایلی به قتل ندارد.

چویا ناکاهارا
خلق و خوی چویا در هنگام دیدن دازای

چویا ممکن است به نظر تندخو باشد اما استدلال کردن با او غیرممکن نیست. در واقع، وقتی کسی دکمه‌هایش را فشار ندهد، او نسبتا منطقی است. در حالی که مهارت‌ها و حضور او نشانه‌ی یک تهدید ذاتی است، اما او به اندازه کافی قابل اعتماد است که موری وظیفه مقابله با آژانس کارآگاهان مسلح را در طول درگیری سه جانبه مربوط به انجمن به او محول کرد. اگرچه او در تلافی و مبارزه با آکیکو یوسانو و کنجی میازاوا تردیدی نداشت، اما به محض اینکه یوکیچی فوکوزاوا برای کسب اطلاعات بیشتر با او تماس گرفت، چویا جنگ را رها کرد.

چویا هر چند بی رحم است اما به ندرت زندگی مردم را می‌گیرد و اهمیت سازش و عقلانیت را می‌داند. او در مواقع لزوم از روش‌های بی‌رویه وحشیانه خودداری می‌کند و به اندازه کافی عقل دارد که بداند چه زمانی کافی است. موارد قابل توجه عبارتند از درگیری او با آرتور رمبو، مردی که مدت‌ها قبل از پیوستن چویا به پورت مافیا، مسئول کشتن او بود. چویا کاملا قصد کشتن او را داشت، اما آخرین کلمات رمبو را بدون بدخواهی و تمسخر شنید. در واقع، آخرین سخنان رمبو تأثیر عمیقی بر نگرش چویا به زندگی و خودش گذاشت. او کلاه رمبو را به عنوان هدیه ورودی به پورت مافیا دریافت کرد و در نتیجه از آن کلاه مراقبت می‌کند.

پس از اینکه اوسامو دازای یک دشمن را «بدون درد» کشت، اما بارها به جسدش شلیک کرد و به جسدش خندید، چویا از او خواست که این کار را متوقف کند، زیرا هیچ معنایی در اقدامات دازای نمی‌دید. همچین کینه‌ی چویا نسبت به آنگو ساکاگوچی مانع اعتراف او به این حقیقت نمی‌شود که به آن مرد مدیون است، و به همین دلیل از دشمنی با آنگو تا زمان پس دادن دین خود، خودداری می کند.

سقوط نهایی چویا، تحقیر و نفرت شدید او نسبت به دازای است. این دو هرگز با هم کنار نمی‌آمدند و چویا از شخصیت استراتژیک پنهان و منحرف دازای متنفر بود. دازای همیشه برای تمسخر چویا از راه خود خارج شده است و دائما به غرور او حمله می‌کرد. حتی در حال حاضر، کوچکترین توهینی از سوی دازای، چویا را بر روی نقطه جوش قرار می‌دهد و دازای از خلق و خوی تند و غرور او نهایت استفاده را می‌کند. این کار باعث می‌شود که حواس چویا از کارهایی که در دست دارد به راحتی منحرف شود. با این حال، چویا او را به عنوان بخشی از ماهیت دوقلوهای تاریک و به عنوان فردی دارای تاکتیک تصدیق می‌کند.

توانایی

توانایی او بر سوگ مخدوش نام دارد که حول محور دستکاری گرانش می‌چرخد. این توانایی به او اجازه می‌دهد تا گراویتون‌ها را دستکاری کرده و بسازد، و همچنین گرانش هر چیزی را که لمس می‌کند تغییر دهد. همچنین او قادر به ایستادن و راه رفتن وارونه از سقف است.

چویا ناکاهارا
صفحات دیگر