بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

جونیچیرو تانیزاکی

اشتراک‌گذاری

جونیچیرو تانیزاکی

Jun'ichirō Tanizaki

جونیچیرو تانیزاکی - سگ‌های ولگرد بانگو

کانجی

谷崎 潤一郎

نام مستعار

بدترین شرق

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۲۴ جولای

سن

۱۸

پسندیده‌ها

مارماهی کنگر، غذای چینی، گربه‌ها

ناپسندیده‌ها

زمین‌رلزه

توانایی

برف نور

پیشه

کارآگاه
دانش‌آموز (قبلا)

بستگان

نائومی تایازاکی (خواهر کوچکتر)

اولین نمایش

چپتر ۲
قسمت ۲

صداپیشه

توشیوکی تویوناگا

جونیچیرو تانیزاکی (Jun'ichirō Tanizaki) عضو آژانس کارآگاهی مسلح و برادر بزرگتر نائومی تانیزاکی است. او دارای توانایی برف نور است.

شخصیت

تانیزاکی یکی از «متوسط ​​ترین» اعضای آژانس است که مانند سایر اعضا عجیب و غریب یا پر سر و صدا نیست. با این حال، او با شیطنت‌های آن‌ها همراهی می‌کند، به‌ویژه زمانی که به طور خاص توسط اعضای ارشدش مانند دوپو کونیکیدا راهنمایی می‌شود. او یک بار به عنوان یک کارآگاه با توانایی «نه چندان مفید برای نبرد» به احساس متوسط بودن خود اشاره کرد، البته پس از آن به آتسوشی ناکاجیما تازه وارد اطمینان داد که می‌تواند دوام بیاورد. او همچنین از عذرخواهی کردن برای رفتار خود در مواقع لزوم ابایی ندارد.

جونیچیرو تانیزاکی
تانیزاکی خالصانه از آتسوشی عذرخواهی می‌کند.

تانیزاکی همچنین استعداد انطباق با محیط اطراف خود را دارد که معمولا با توانایی توهمی او تکمیل می‌شود. به این ترتیب، او یکی از اعضایی است که اغلب برای مأموریت‌های شناسایی فرستاده می‌شود. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که تانیزاکی یک بازیگر قانع‌کننده است و می‌تواند در شرایط مختلف ایفای نقش کند.

او عمیقاً به رفاه اعضای آژانس خود اهمیت می‌دهد، اما او از اخلاق بسیار شکننده‌ای برخوردار است، به طوری که او خود و آژانس را حتی اگر مجبور به انجام موارد بسیار غیراخلاقی باشد حفظ می‌کند. این رفتار شامل آسیب رساندن به غیرنظامیان، کشتن دشمنان، و برنامه‌ریزی برای پیوستن به مافیا است. چنین اقدامات تکانشی حتی همکاران او، شهرت آژانس و در کل یوکوهاما را به خطر می‌اندازد و تانیزاکی را به یکی از خطرناک‌ترین اعضای آژانس از نظر مسئولیت‌پریزی تبدیل می‌کند.

جونیچیرو تانیزاکی
تمایل تانیزاکی در کشتن موری درمانده برای نجات فوکوزاوا

پیش‌زمینه

تانیزاکی با خواهر کوچکترش نائومی تنها زندگی می‌کند. او قبل از پیوستن به آژانس دانشجو بود. ظاهرا امتحان ورودی آژانس او ​​کاملا خشن و شدید بود به طوری که تانیزاکی خاطرات آن روز را در ناخودآگاه خود دفن کرده است و یادآوری آن تنها ممکن است آسیب‌های روحی برای او به همراه داشته باشد.

توانایی

توانایی او برف روشن است که به او اجازه می‌دهد تا توهماتی در محدوده‌ای خاص در اطراف خود را ایجاد کند و منطقه‌ی مورد آسیب را با بارش برف بپوشاند.

جونیچیرو تانیزاکی

مهارت‌ها

  • مهارت‌های آشپزی
صفحات دیگر