ویکی سگ‌های ولگرد بانگو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اوگای موری

اشتراک‌گذاری

اوگای موری

Ōgai Mori

اوگای موری - سگ‌های ولگرد بانگو

کانجی

森 鴎外

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱۷ فوریه

سن

۴۰

پسندیده‌ها

تئوری، چازوکه لوبیا قرمز شیرین، دختران جوان

ناپسندیده‌ها

چیزهای کثیف، غذای خام، ماهی خال‌خالی در میسو

توانایی

ویتا سکسوالیس

پیشه

رئیس مافیا
دکتر زیرزمینی (قبلا)

وابسته به

خانواده

الیز (به عنوان دختر)

اولین نمایش

چپتر ۱۴
قسمت ۱۱

صداپیشه

میتسورو میاموتو

اوگای موری (Ōgai Mori) رهبر پورت مافیا است. او دارای توانایی به نام ویتا سکسوالیس است.

شخصیت

در حالی که موری در ابتدا خود را به عنوان یک مرد میانسال معمولی، دست و پا چلفتی و نگران نشان می‌داد، اما بعدا شخصیت واقعی خود را بیشتر نشان داد. او حتی زمانی که افراد دیگری در اتاق آنه گیر افتاده بودند، آرام ماند و با آتسوشی و جونیچیرو تانیزاکی باقی ماند و هنگامی که جونیچیرو دستگیر شد او همچنان خونسردی خود را حفظ کرد.

اوگای موری
رفتار دست و چلفتی موری

موری بعدا نشان داد که نه تنها در استراتژی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها خوب است، بلکه فردی بی‌رحم است که می‌تواند ترس را به دشمنان خود القا کند. موری همیشه سود و زیان تصمیمات خود را وزن می‌کند و راه حل‌های بهینه را برای کل پورت مافیا انتخاب می‌کند. در نتیجه، این تصمیم‌ها می‌تواند شامل مسیری پر از و آسیب دیدن افراد بی‌شماری باشد که یوسانو و دازای قربانیان اصلی او هستند.

موری هرگز احساسات را به طور کامل در نظر نمی‌گیرد، که این موضوع مظهر تفکر منطقی و استراتژی است. با این حال، هوش او اجازه می‌دهد تا با توسل به نیازها و خواسته‌های افراد، آن‌ها را دستکاری کند و مورد سوء استفاده قرار دهد. معمولا زمانی که کسی متوجه می‌شود مورد سوء استفاده او قرار گرفته است، دیگر برای برگشتن به سوی او خیلی دیر است. از نظر موری، یک «قلب» تنها در راه جنگ قرار می‌گیرد و این باور او منجر به اقدامات جبران‌ناپذیری در استفاده از توانایی یوسانو و شکست روانی او در طول جنگ بزرگ شد.

در حالی که موری فردی است که تا حد زیادی منطقی است، اما او فردی جز یک مافیای سرد و با تجربه نیست که متکی به تهدید و ارعاب است. سن و جنسیت برای موری اهمیتی ندارد، اما وقتی صحبت از طرح‌های بزرگ‌تر او می‌شود، او سابقه استفاده از کودکان را نیز دارد، زیرا بی‌تجربه بودن آن‌ها کنترل‌شان را بسیار آسان‌تر می‌کند.

اوگای موری
طبیعت بی‌رحم موری بعد از کشتن رئیس پیشین

استفاده موری از آداب و رفتار مودبانه بیشتر مربتط به حفظ حس کنترل و قدرت او در موقعیت‌ها است. در بیشتر موارد، رفتار او مانند یک فرد «عادی» است که باعث می‌شود اطرافیانش کمتر محتاط باشند. فوکوزاوا، متحد سابق او، از تاریکی موجود در اعماق شخصیت موری آگاه است، و او و دازای کسانی هستند که اغلب به تظاهرهای موری می‌پردازند. وقتی این نمای عادی کنار برود، شدت و تمایل موری به انجام هر کاری، حتی کشتن آشکار می‌شود. شدت این اقدامت او به حدی است که وقتی موری با او روبرو شد، از ترس فلج شد.

اوگای موری
رفتار مودبانه‌ی موری در محیط عمومی

توانایی

توانایی موری ویتا سکسوالیس است که به او اجازه می‌دهد تا الیز را به هر شکلی که می‌خواهد احضار و شخصیت او را «پیکربندی» کند. او می‌تواند الیز را وادار کند که شنا کند، دشمن را با سرعت زیاد تعقیب کند، یا خودش را نجات دهد.

الیز نارضایتی خود را از توانایی موری را نشان داده است و اظهار داشته است که او همیشه می تواند «صحنه» را تنظیم کند و همه تصمیمات را بگیرد. اگرچه الیز قدرتمند است، اما ویتا سکسوالیس به قدرت و انرژی نیاز دارد و از این رو هنگامی که به ویروس الکساندر پوشکین آلوده شود، احضار الیز با عوارضی همراه است. الیز هیچ وقت نمی‌میرد، اما زمان و انرژی لازم است تا موری دوباره او را احیا کند.

مدتی پس از فروپاشی ذهنی یوسانو، موری عمدا الیز را طوری پیکربندی کرد تا شخصیت سرکش یوسانو جوان را تقلید کند، و وسواس عمیقی نسبت به یوسانو نشان داد.

اوگای موری
صفحات دیگر