ویکی سگ‌های ولگرد بانگو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آکیکو یوسانو

اشتراک‌گذاری

آکیکو یوسانو

Akiko Yosano

آکیکو یوسانو - سگ‌های ولگرد بانگو

کانجی

与謝野 晶子

نام مستعار

فرشته مرگ

جنسیت

مونث

تاریخ تولد

۷ دسامبر

سن

۲۵

پسندیده‌ها

گل‌ها، شیرینی‌های ژاپنی، مارماهی، ساکه

ناپسندیده‌ها

شوونیسم، مردان ضعیف

توانایی

نباید بمیری

پیشه

پزشک آژانس
کارآگاه
دانشجوی جراحی (قبلا)

وابسته به

آژانس کارآگاهان مسلح
نیروی دفاعی، لشکر پیاده‌نظام ۳۵۶ام (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۱
قسمت ۱

صداپیشه

یو شیمامورا

آکیکو یوسانو (Akiko Yosano) عضو و پزشک شخصی آژانس کارآگاهان مسلح است. توانایی او یک توانایی نادر التیام‌دهنده به نام نباید بمیری است.

شخصیت

یوسانو شخصیتی با فضل و وقار دارد. او به خود می‌بالد که هم یک زن قوی و هم یک پزشک تواناست، و به همین دلیل است که با کسانی که از هر دو جنبه او را تحقیر می‌کنند، مهربان نیست. او یک فمینیست است که معتقد است اکنون عصر برابری حقوق زن و مرد است. او تقریبا همیشه آرام و خونسرد ظاهر می‌شود، اما وقتی عصبانی شود کاملا آماده مبارزه است، و اغلب در انتقام‌جویی سادیستی برخورد می‌کند.

آکیکو یوسانو
یوسانو به آرامی مردی که او را تحقیر کرده را تهدید می‌کند.

او همچنین مستعد تمایلات برجسته سادیستی و تهاجمی است که با شرایط توانایی او تقویت می‌شود. در نتیجه، اکثر اعضای آژانس در حضور او فرار می‌کنند. جونیچیرو تانیزاکی به طور خاص به آتسوشی ناکاجیما تازه وارد توصیه کرد که کوچکترین آسیبی نبیند تا از تجربه‌ی منحصر به فرد «درمان» یوسانو اجتناب کند.حتی اعضایی که هم نسل او در آژانس هستند، از جمله رانپو ادوگاوا و دوپو کونیکیدا از فکر «درمان» شدن توسط یوسانو فراری‌اند.

علاوه بر این، یوسانو تمایلی به افراد بیمارگونه و وحشتناک دارد. او به خواندن آگهی‌های ترحیم و خبری در مورد یک حادثه آتش‌سوزی علاقه نشان داده است. هنگامی که آژانس برای ماموریت به جزیره استاندارد اعزام شد، یوسانو در کشتی تعدادی عکس از اجسادی در صحنه‌های مختلف آورد و با دیدن هر عکس خوشحال شد.

در آژانس، یوسانو معمولا در طول جلسات توجیهی و مأموریت‌ها بسیار بی‌تفاوت رفتار می‌کند، اما گهگاه در طول جلسات با رفتار جمع‌آوری‌شده و آرام خود، صرف نظر از اینکه وضعیت چقدر وحشتناک و جدی است، اظهار نظر می‌کند.

آکیکو یوسانو
یوسانو وعده می‌کند که علیه هر فردی است که در مورد جان بشر بی‌تفاوت باشد.

او به عنوان تنها پزشک آژانس، برای زندگی بشر ارزش زیادی قائل است و به طور قابل توجهی از مرگ و کشتار بی‌معنی متنفر است. او با کسانی که غیر از این اعتقاد دارند با خشونت رفتار می‌کند.

توانایی

یوسانو دارای توانایی نادری به نام نباید بمیری است که به او اجازه می‌دهد تا همه زخم‌های خارجی را التیام بخشد به شرطی که زخم‌ها مرگبار باشند. به همین دلیل توانایی او برای التیام دادن زخم‌های کوچک مناسب نیست و او چنین فردی را باید ابتدا به شدت مجروح کند.

با فعال کردن توانایی او، چندین پروانه از بدن او خارج شده و در اطراف فرود می‌آیند. با لمس آن‌ها، مجروحان بلافاصله جراحات‌شان بهبود می‌یابد.

مهارت‌ها

  • مهارت‌های مبارزه
  • دانش آناتومی و فیزیولوژی
صفحات دیگر