مدرسه قهرمانانه من

کیگو تاکامی

اشتراک‌گذاری

کیگو تاکامی

Keigo Takami

کیگو تاکامی - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

قهرمان بال: هاوکس

تاریخ تولد

۲۸ دسامبر

سن

۲۲ (اولین نمایش)
۲۳

جنسیت

مذکر

کوسه

بال‌های درنده

وابسته به

کمیسیون امنیت عمومی قهرمانی
جبه آزادی فرا طبیعی (جاسوس)

اولین نمایش

فصل ۱۸۴ (مانگا)
قسمت ۶۶ (انیمه)
قسمت ۸۷ (انیمه - نمایش کامل)

کیگو تاکامی (Keigo Takami) که همچنین با عنوان قهرمان بال: هاوکس شناخته می‌شود یک قهرمان حرفه‌ای است که قبلا رتبه‌ی سوم قهرمانان حرفه‌ای را به خود اختصاص داده بود و در حال حاضر رتبه‌ی دوم را دارد.

پیش‌زمینه

کیگو در جزیره کیوشو، فوکوئوکا متولد شد. وقتی او یک بچه بود در مقطعی توسط ایندور نجات داده شد که موضوع باعث شد تا کیگو او را تحسین کند و این قهرمان به الگوی او تبدیل شود.

کیگو در مقطعی از کودکی‌اش جان بسیاری از مردم را از یک تصادف خوردو با سرعت بالا نجات داد. عموم مردم وقتی پی بردند که ناجی‌شان یک پسربچه است شوکه شدند و کمیسیون امنیت عمومی قهرمانی تصمیم گرفت تا او را به عنوان یک قهرمان پرورش دهد. این کمیسیون کیگو را مجبور کرد تا نام واقعی خود را رها کند و تمرینات سختی را بگذراند که کیگو این شرایط را به خاطر تبدیل شدن به فردی همانند ایندور قبول کرد.

او وقتی به سن ۱۸ سالگی رسید آژانس قهرمانی خودش را بنیان کرد و در فاصله‌ی شش ماه موفق شد وارد فهرست ده قهرمان برتر شود و به جوان‌ترین و سریع‌ترین قهرمان تبدیل شود. چهار سال بعد او به راحتی مقام سوم قهرمان‌ها را به خود اختصاص داد و در پشت آلمایت و ایندور قرار گرفت. کیگو بر خلاف بسیاری از قهرمان‌ها هرگز علاقه‌ای به تبدیل شدن به قهرمانی همانند آلمایت نداشت و در عوض ایندور را تحسین می‌کرد.

در دورانی که لیگ شروران روی کار آمد، کیگو، فومیکاگه توکویامی را به عنوان یک کارآموز در دفترش استخدام کرد. کیگو قصد داشت اطلاعات بیشتری در مورد این گروه شرور به دست آورد و به همین سبب فومیکاگه را به کار گرفت چرا که او رتبه‌ی سوم را در فستیوال ورزشی یو.ای. به دست آورده بود، و از طرفی هر دوی آن‌ها افرادی پرنده-شکل بودند. کار کردن فومیکاگه با کیگو به او اجازه داد تا فنون جدیدی را در خود توسعه دهد.

بعد از این که حمله‌ای در کامینو، یوکوهاما صورت گرفت، کمیسیون امنیت عمومی قهرمانی به سراغ کیگو رفت و به او دستور داد تا او به عنوان یک مامور دو جانبه به لیگ شروران نفوذ کند و کیگو هم که شانسی برای رد کردن این دستور نداشت آن را قبول کرد.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: کیگو از زیرکی و سرعت بالایی برخوردار است. او قادر است بدون دردسر یک شرور قدرتمند را شکست دهد و قادر است به طور همزمان دو نومو را بکشد. حتی اگر او توان کافی برای مقابله با حریف را نداشته باشد، نبوغ او به شکل چشم‌گیری خطرناک است و همین موضوع او را در کنار قهرمان‌هایی در سطح ایندور و آلمایت قرار داده است. او از حواس قدرتمندی برخوردار است و می‌تواند در حین صحبت کردن چندین کار خطیر دیگر را همزمان انجام دهد.

  • نبوغ بالا
  • چشمان تیز

کوسه

بال‌های درنده (Fierce Wings): کوسه کیگو برای او دو بال بزرگ قرمز رنگ را به ارمغان آورده است. این بال‌ها به او اجازه پرواز می‌دهد، و او قادر است هر یک از پرها را از راه دور به آسانی کنترل کند.

او همچنین می‌تواند ارتعاشات در هوا را از طریق بال‌هایش حس کند و از این طریق موقعیت افراد را شناسایی کند. این پرها به اندازه‌ای قوی هستند که هر یک از آن‌ها بتوانند اشیای متوسط مثل سنگ‌ها یا انسان را بلند کنند.

  • تیغه‌های پر
  • سرعت پیشرفته
  • جاسوسی صوتی

آمار