ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کاینا تسوتسومی

اشتراک‌گذاری

کاینا تسوتسومی

Kaina Tsutsumi

کاینا تسوتسومی - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

لیدی ناگانت

تاریخ تولد

۱۰ اکتبر

جنسیت

مونث

کوسه

رایفل
اِر واک

پیشه

سبک مبارزه

مبارزه دوربرد

اولین نمایش

چپتر ۲۹۷ (مانگا)
قسمت ۱۲۸ (انیمه)

صداپیشه

آتسومی تانزاکی

کاینا تسوتسومی با نام مستعار لیدی ناگانت (Lady Nagant) یک شرور و قهرمان حرفه‌ای سابق است. با شورشی که همه برای یکی در بدن تومورا شیگاراکی ایجاد کرد، او قادر به رهایی از تارتاروس شد. او آنتاگونیست محوری آرک قهرمان تاریک است.

تاریخچه

لیدی ناگانت یک قهرمان حرفه‌ای بود که برای کمیسیون امنیت عمومی قهرمانی کار می‌کرد. افرادی مثل اسنایپ و سایر قهرمانانی که کوسه دوربرد داشتند، به دقتِ او در استفاده از کوسه رایفل غبطه می‌خوردند.

کمیسیون در درجه اول از او برای ماموریت‌های سری استفاده می‌کرد. لیدی ناگانت نیز در ابتدا این دستورات را به نحو احسن و بدون هیچ گونه سوالی اجرا می‌کرد، اما با گذشت زمان، استرس به ظاهر پایان‌ناپذیر این قتل‌ها روی او فشار آورد. ناگانت از جامعه قهرمانی ناامید شده بود و به دنبال سقوط این جامعه بود. او سرانجام دستگیر شد و به تارتاروس انتقال یافت. کمیسون دلیل اصلی دستگیری او را مخفی کرد و در عوض مدعی شد که او یک قهرمان را کشته است.

شخصیت

لیدی ناگانت یک زن جدی و منضبط است که برای انجام دادن ماموریت خود یا رسیدن به اهدافش از آسیب رساندن به مردم دریغ نمی‌کند. او فردی نسبتا بی‌باک است، چرا که از معدود افرادی است که از همه برای یکی نمی‌ترسد، حتی همانند یک آشنا به او اشاره می‌کند.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: لیدی ناگانت یک شرور فوق‌العاده قدرتمند است که مهارت‌هایش حتی توسط افراد قدرتمندی چون همه برای یکی و هاوکس تصدیق شده است.

  • مهارت تیراندازی
  • دید تقویت‌یافته
  • استقامت تقویت‌یافته

کوسه

رایفل (Rifle - تفنگ): کوسه لیدی ناگانت به او امکان می‌دهد تا آرنج راست خود را به یک تنفگ تبدیل کند. او قادر است انواع مختلفی از گلوله‌ها را ایجاد کند و دامنه‌ی شلیک او سه کیلومتر است.

اِر واک (Air Walk - راه رفتن در هوا): کوسه‌ی دوم لیدی ناگانت به او اجازه می‌دهد تا در هوا شناور شود. او این کوسه را از همه برای یکی دریافت کرد تا در قبال آن به دنبال دکو برود.

دانستنی‌ها

  • نام لیدی ناگانت ممکن است ارجاعی به یک تفنگ جنگی به نام موسین-ناگانت باشد که در اواخر دهه ۱۸۰۰ توسعه یافت و همچنین در نبردها استفاده می‌شود.
صفحات دیگر