ویکی مدرسه قهرمانانه من

کاینا تسوتسومی

اشتراک‌گذاری

کاینا تسوتسومی

Kaina Tsutsumi

کاینا تسوتسومی - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

لیدی ناگانت

تاریخ تولد

۱۰ اکتبر

جنسیت

مونث

کوسه

رایفل
ایر واک

سبک مبارزه

مبارزه دوربرد

اولین نمایش

چپتر ۲۹۷ (مانگا)

کاینا تسوتسومی با نام مستعار لیدی ناگانت (Lady Nagant) شروری بود که برای تبدیل شدن به یک قهرمان حرفه‌ای استفاده شد. او با شورشی که همه برای یکی در بدن تومورا شیگاراکی ایجاد کرد، قادر به رهایی از تارتاروس شد و در حال حاضر برای او کار می‌کند.

تاریخچه

لیدی ناگانت یک قهرمان حرفه‌ای بود که برای کمیسیون امنیت عمومی قهرمانی کار می‌کرد. افرادی مثل اسنایپ و سایر قهرمانانی که کوسه دوربرد داشتن به دقت او در استفاده از کوسه رایفل غبطه می‌خوردند. با این حال، ناگانت از جامعه قهرمانی ناامید شده بود و به دنبال سقوط این جامعه بود. او در این راه یک قهرمان دیگر را کشت و سرانجام دستگیر و در تارتاروس حبس شد.

شخصیت

لیدی ناگانت یک زن جدی و منضبط است که برای انجام دادن ماموریت خود یا رسیدن به اهدافش از آسیب رساندن به مردم دریغ نمی‌کند. او فردی نسبتا بی‌باک است، چرا که از معدود افرادی است که از همه برای یکی نمی‌ترسد، حتی همانند یک آشنا به او اشاره می‌کند.

ناگانت فردی زنی بی‌رحم است. او از جامعه قهرمانان بیزار است که با کشتن یک قهرمان به آن‌ها خیانت کرد.

توانایی‌های کلی: لیدی ناگانت یک شرور فوق‌العاده قدرتمند است که مهارت‌هایش حتی توسط افراد قدرتمندی چون همه برای یکی و هاوکس تصدیق شده است.

  • مهارت تیراندازی
  • دید تقویت‌یافته

کوسه

رایفل (Rifle – تفنگ): کوسه لیدی ناگانت به او امکان می‌دهد تا آرنج راست خود را به یک تنفگ تبدیل کند. او قادر است انواع مختلفی از گلوله‌ها را ایجاد کند و دامنه‌ی شلیک او سه کیلومتر است.

ایر واک (Air Walk – راه رفتن در هوا): کوسه‌ی دوم لیدی ناگانت به او اجازه می‌دهد تا در هوا شناور شود. او این کوسه را از همه برای یکی دریافت کرد تا در قبال آن به دنبال دکو برود.

دانستنی‌ها

  • نام لیدی ناگانت ممکن است ارجاعی به یک تفنگ جنگی به نام موسین-ناگانت باشد که در اواخر دهه ۱۸۰۰ توسعه یافت و همچنین در نبردها استفاده می‌شود.