ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ریکیا یوتسوباشی

اشتراک‌گذاری

ریکیا یوتسوباشی

Rikiya Yotsubashi

ریکیا یوتسوباشی - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

ری-دسترو

جنسیت

مذکر

کوسه

استرس

پیشه

فرمانده عالی ارتش آزادسازی متا (قبلا)
جبهه آزادسازی پدیده‌های فرا طبیعی
رئیس و مدیر عامل کمپانی دتنرات

اولین نمایش

مانگا: فصل ۲۱۸

ریکیا یوتسوباشی (Rikiya Yotsubashi) که همچنین با نام ری-دسترو شناخته می‌شود، رئیس و مدیر عامل یک کمپانی به نام دتنرات است. او همچنین به شکل محرمانه فرمانده عالی ارتش آزادی متا بود. ریکیا پسر یک شرور بدنام به نام دسترو است و به عنوان آنتاگونیست اصلی آرک «ارتش آزادی متا» ایفای نقش می‌کند.

او بعدها سازمان خود را با لیگ شروران ادغام کرد و واحدی جدید به نام جبهه آزادسازی پدیده‌های فرا طبیعی را بنیان کرد. او خودش از مقام رهبری کنار رفت و این مقام را به تومورا شیگاراکی داد. خود ریکیا به یکی از نه ستوان این سازمان تبدیل شد. او پس از شکست در جنگ آزادسازی پدیده‌های فرا طبیعی دستگیر شد.

تاریخچه

ریکیا یوتسوباشی از نوادگان جنایتکاری به نام دسترو، بنیان‌گذار ارتش آزادسازی متا بود. وقتی دسترو مرد، دنیا نمی‌دانست که او وارثی دارد. نسب دسترو برای نسل‌ها ادامه یافت تا اینکه ریکیا، کسی که ریشه‌های خود را از سایر دنیا پنهان کرده بود، به دنبال پوشیدن ردای دسترو شد تا ارتش آزادسازی متا را یک بار دیگر بازسازی کند.

ریکیا بزرگ شد و تبدیل به رئیس و مدیر عامل شرکت دتنرات  شد و از منابع و نفوذ خود برای گسترش ایدئولوژی دسترو و جذب پیروانی استفاده کرد و همیشه از جلب توجه توسط مقامات اجتناب کرد.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: ریکیا به عنوان رهبر ارتش آزادسازی متا یک فرد بسیار قدرتمند و مورد احترام است. او دارای قابلیت متای بسیار سودمندی است در زمان استفاده از آن قادر به غلبه کردن بر تومورا، رهبر لیگ شروران است.

  • پایداری تقویت یافته
  • مهارت رهبری
  • نبوغ تاکتیکی

قابلیت متا

ریکیا یوتسوباشی
فرم نهایی ری-دسترو در استرس ۱۰۰٪

استرس: قابلیت متای ریکیا به او اجازه می‌دهد تا تمام خشم و نا امیدی که او احساس می‌کند را ذخیره کند و آن‌ها را تبدیل به قدرت خام کند. زماین که او به این قدرت دسترسی پیدا کند، اندازه و قدرت او به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

با توجه به اینکه او باید استرس خود را نگه دارد تا بتواند به طور کامل از توانایی متای خود در نبرد استفاده کند، این عارضه جانبی وجود دارد که او دچار طاسی زودرس مردانه شود.

  • قدرت تقویت یافته
  • سرعت تقویت یافته
صفحات دیگر