ویکی مدرسه قهرمانانه من

توشینوری یاگی

اشتراک‌گذاری

توشینوری یاگی

Toshinori Yagi

توشینوری یاگی - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

آلمایت

لقب

سمبل صلح

جنسیت

مذکر

کوسه

بدون کوسه (اوایل و در حال حاضر)
یکی برای همه (قبلا)

مکان تولد

تویکو

پیشه

قهرمان حرفه‌ای (قبلا)
معلم

تیم

تیم یورش به مخفیگاه

توشینوری یاگی (Toshinori Yagi) که بیشتر با لقب قهرمانی‌اش یعنی آل مایت (All Might) شناخته می‌شود، قهرمان شماره ۱ سابق و حامل عنوان سمبل صلح جهانی است. او مطالعات بنیادی قهرمانی را در دبیرستان یو.ای. آموزش می‌دهد.

آل مایت هشتمین دارنده کوسه یکی برای همه است که آن را از نانا شیمورا دریافت کرده است. او خودش این کوسه را به ایزوکو میدوریا سپرد و به او کمک کرد تا جانشین خودش شود. آل مایت برای شکست دادن همه برای یکی از تمام قدرت یکی برای همه استفاده کرد و پس از آن بازنشسته شد و دورانش به عنوان عالی‌ترین قهرمان دنیا به پایان رسید.

پیش‌زمینه

توشینوری بدون کوسه متولد شد و در زمانی به دنیا آمد که پلیدی به خاطر نفوذ همه برای یکی گسترش یافته بود. به دلیل نبود هیچ قهرمانی که به او باور شود نرخ جنایت افزایش یافته بود.

توشینوری در سنین نوجوانی با نانا شیمورا آشنا شد، کسی که همانند یک مادر برای او بود. او به نانا گفت که می‌خواهد دنیایی را بسازد که همه بتوانند با خوشی در کنار هم زندگی کنند. برای چنین هدفی دنیا به یک «سمبل صلح» احتیاج داشت تا عصر جدیدی از توازان را برقرار کند. توشینوری باور داشت که می‌تواند الهام‌بخش این ماجرا باشد.

نانا کوسه یکی برای همه را به توشینوری بخشید و به این ترتیب او به هشتمین کاربر این قدرت عالی تبدیل شد. در مقطعی آن‌ها توسط همه برای یکی ردگیری شدند و مورد حمله قرار گرفتند. نانا خود را قربانی کرد تا توشینوری بتواند زندگی کند. توشینوری در سن ۱۸ سالگی تنها می‌تواست شاهد جان دادن استادش در برابر این شرور ارشد باشد.

پس از این ماجرا، دوست نزدیک نانا یعنی گرن تورینو همان طور که قول داده بود توشینوری را تحت تعلیم قرار داد. بدن توشینوری به اندازه‌ی کافی قدرتمند بود که بتواند از ۱۰۰ درصد کوسه یکی برای همه استفاده کند. توشینوری همچنین دانش‌آموز دبیرستان یو.ای. شد و در آنجا گرن تورینو یکی از معلمان او بود. با این حال توشینوری به خاطر پریشانی ناشی از مرگ استادش قادر نبود از تمام پتانسیل خود استفاده کند.

او پس از فارق التحصیل شدن به پیشنهاد گرن تورینو برای ادامه‌ی تمریناتش به ایالات متحده رفت تا دست همه برای یکی به او نرسد.

سرانجام توشینوری پس از بازگشت به خانه خیلی زود پله‌های پیش رو را برداشت و به سمبل صلح و قهرمان شماره تبدیل شد. او بالاخره آماده‌ی رویارویی با همه برای یکی شد و به اولین قهرمانی تبدیل شد که این شرور قدرتمند را شکست داده است. با این حال این تقابل جراحات حیاتی را برای او به جای گذاشت و سیستم تنفسی او تخریب شد. این موضوع باعث شد تا در استفاده از کوسه‌اش محدود شود.

توانایی‌ها

توشینوری یاگی
آل مایت برای شکست یک نومو از محدودیت‌هایش فراتر می‌رود. 

توانایی‌های کلی: آلمایت به عنوان قدرتمندترین قهرمان در دنیا شناخته می‌شود. او قادر به شکست دادن یک شرور برتر به نام همه برای یکی بوده است که زمانی بر تمام ژاپن حکمرانی می‌کرده و به عنوان قوی‌ترین شرور کشور شناخته می‌شده است. آلمایت تنها فردی بود که دارای کوسه یکی برای همه بود و همین عامل پیروزی او در برابر این شرور بزرگ بود. با این وجود دستان آلمایت پس از این مبارزه به خاطر استفاده پیش از اندازه از قدرتش دچار جراحت شد.

حتی بعد از این که قدرت کوسه او به دلیل جراحات محدود شد، اما همچنان سرعت و قدرت او بی‌نظر است، اگرچه او فقط می‌تواند به مدت محدودی از این قدرت استفاده کند. این زمان محدود پس از انتقال کوسه او به ایزوکو میدوریا کمتر و کمتر هم شد اما او هنوز قادر به شکست شرورانی است که قهرمانان معمولی قادر به شکست آن‌ها نیستند. آلمایت با فراتر رفتن از محدودیت‌های خود موفق به شکست دادن نومو شد، شروری که به طور خاص برای کشتن آلمایت ساخته شده بود.

  • اراده‌ی بالا: تقریبا اراده‌ی آلمایت در تمام اعمال او به عنوان یک قهرمان قابل مشاهده است. او برای نجات دادن مردم شناخته می‌شود، لبخند همیشگی و استفاده از عبارت «من اینجام» دو عاملی هستند که او را به سمبل صلح تبدیل کرده‌اند. برجسته‌ترین نیروی اراده آلمایت در هنگام آخرین رویارویی او با همه برای یکی دیده شد.
  • عضلات تقویت یافته

کوسه سابق

توشینوری یاگی
«مشت دیترویت»، یکی از تکنیک‌های آل مایت

آلمایت دارای کوسه یکی برای همه است که آن را از نانا شیمورا به ارث برده است. این کوسه تقریبا نیرویی انباشته و نامحدودی را در اختیار او می‌گذارد. آلمایت با به جریان انداختن این نیرو در سراسر بدنش به قدرت، سرعت و چابکی فرا انسانی می‌رسد و همین طور آسیب‌ناپذیری می‌شود. او همچنین در این فرم از پایداری و استقامت بسیار بالایی برخوردار است.

  • قدرت بیکران
  • سرعت بی‌اندازه
  • مقاومت بی‌اندازه
  • استقامت بیکران

آمار