بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کنیو یوکیمیا

اشتراک‌گذاری

کنیو یوکیمیا

Kenyu Yukimiya

کنیو یوکیمیا - بلو لاک

ژاپنی

雪宮 剣優

نام مستعار

امپراتور تک به تک

جنسیت

مذکر

سن

۱۸

تاریخ تولد

۲۸ آوریل

پیشه

دانش‌آموز
مدل

وابسته به

رتبه بلو لاک

۹
۵
۲۳

تیم

تیم C (قبلا)
تیم بلو لاک (قبلا)
تیم قرمز (قبلا)

پست

مدافع کناری
فوروارد (قبلا)
بال چپ (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۹۳

کنیو یوکیمیا (Kenyu Yukimiya) یکی از مدعیان پروژه بلو لاک است که در حال حاضر به عنوان مدافع چپ برای تیم باسترد مونهن آلمان در لیگ نئو ایگوئیست بازی می‌کند.

او یک فردی سرسخت است که از یک بیماری چشمی به نام نوروپاتی بینایی رنج می‌برد. یوکیمیا با هر چیزی که دارد می‌جنگد تا قبل از تمام شدن فرصتش به بهترین مهاجم جهان تبدیل شود. او هنگامی که برای اولین بار معرفی شد، در گزینش سوم در رتبه ششم قرار گرفت و بعدا به عنوان بال چپ برای مسابقه بین بلو لاک ایلون و تیم زیر ۲۰ سال ژاپن بازی کرد.

شخصیت

یوکیمیا به توانایی‌های خود بسیار اطمینان دارد و در نبردهای تن به تن خود را قوی‌ترین بازیکن ژاپن معرفی می‌کند. او همچنین شخصیتی دوست داشتنی و کاریزماتیک دارد و به نظر می‌رسد که به راحتی با افراد دوست می‌شود. علاوه بر این، یوکیمیا دوست دارد حتی با مخالفان خود شوخی کند که نشان‌دهنده نوعی بازیگوشی در شخصیت او است.

او ادعا می‌کند که فردی صلح‌طلب است، و این موضوع بخشی از منیت او را تشکیل می‌دهد. او همچنین کنجکاو است و اغلب اولین کسی است که در مورد معیارهای انتخابش از ایگو سؤال می‌کند.

توانایی‌ها

نوع

مهاجم متحرک: مهاجمی که از فضای پشت خط دفاعی حریف سود می‌برد. این بازیکنان اغلب با توپ‌های بلند مدافعان میانی یا از طریق هافبک‌های خلاق صاحب توپ می‌شوند. یک مهاجم متحرک اغلب بازیکنی بسیار تکنیکی و پویا است که در دوئل‌های تک به تک با آخرین مدافع یا دروازه‌بان مهارت دارد. چنین بازیکنی اغلب برای انتقال بازی سریع از دفاع به حمله استفاده می‌شود.

مهارت‌ها

دریبل‌زنی سخت

استایل امپراتور تک به تک

  • قیچی کشیده
  • لا بوبا

شوت ژیرو

حالت جریان

استایل فوتبال خیابانی

  • لا کروکتا
صفحات دیگر