بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

مگورو باچیرا

اشتراک‌گذاری

مگورو باچیرا

Meguru Bachira

مگورو باچیرا - بلو لاک

ژاپنی

蜂楽 廻

جنسیت

مذکر

سن

۱۷

تاریخ تولد

۸ آگوست

بستگان

یو پاچیرا (مادر)

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

رتبه بلو لاک

۳
۲
۷
۱۶
۲۷۰
۲۹۰

تیم

اف‌سی پارچا
تیم A
تیم C
تیم بلو لاک
تیم سفید

پست

فوروارد

اولین نمایش

چپتر ۲
قسمت ۱

صداپیشه

کایتو تاسوکو

مگورو باچیرا (Meguru Bachira) یکی از مدعیان پروژه بلو لاک است که در حال حاضر به عنوان بازیکن فوروارد اف‌سی بارچا اسپانیا در لیگ نئو ایگوئیست بازی می‌کند.

باچیرا یک مهاجم دمدمی مزاج است که طبق غرایز خود بازی می‌کند و زمانی که برای اولین بار به بلو لاک رسید، در تیم Z قرار گرفت. هدف اصلی او یافتن رقبای فوتبالی برای بازی با آن‌ها بود. او در درون خود یک «هیولا» داشت اما پس از غلبه بر آسیب‌های دوران کودکی خود، تبدیل به بهترین مهاجم جهان شد.

شخصیت

باچیرا رفتار و شخصیت نسبتا عجیب و غریبی دارد. او معمولا در طول مسابقات بسیار پرانرژی، شاد و مشتاق است، و به ندرت خونسردی و تمایل خود را برای بازی از دست می‌دهد و فوتبال را به عنوان چیزی سرگرم‌کننده توصیف می‌کند. باچیرا خیلی زود با لاوینیو ارتباط گرفت چرا که او نیز عجیب و غریب و پرانرژی بود و به همین دلیل از شیوه بازی فوتبال او الهام گرفت. او تمایل دارد در لحظات غیرمنتظره بخوابد. او همچنین در هنگام غذا خوردن به خواب می‌رود. او همچنین تمایل دارد بعد از هر تمرین و مسابقات فوتبال برهنه شود. زمانی که لیگ نئو ایگوئیست شروع شد، باچیرا تمرینات فوتبال خود را جدی‌تر گرفت و تلاش کرد به مهاجمی خودخواه در سطح جهانی تبدیل شود.

در دوران کودکی، او به دلیل شخصیت عجیب و غریب و مهارت استثنایی‌اش در فوتبال، به طور فعال مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفت، که این موضوع منجر به نوعی ضربه روحی او شد. این ضربه باعث شد تا باچیرا یک دوست خیالی برای خود بسازد که یک «هیولا» است. این هیولا به طور خاص در فوتبال به او کمک می‌کند و به او انگیزه می‌دهد. با این حال پس از آمدن به بلو لاک او به طور معمولی با همه نوع فردی قادر به ارتباط برقرار کردن بود از جمله ایساگی، رین، چیگیری و کونیگامی.

توانایی‌ها

نوع

دریبلر: دریبلرها بازیکنانی هستند که به دلیل توانایی کنترل توپ خود شناخته می‌شوند و برای عبور از مدافعان از تغییر جهت و شتاب ناگهانی استفاده می‌کنند. آن‌ها از این مهارت برای ایجاد موقعیت برای مهاجمان دیگر یا گلزنی خود بهره می‌برند و گاهی از مدافعان حریف با «حیله‌گری» عبور می‌کنند.

مهارت‌ها

دریبل‌زنی منعطف: سبک دریبل باچیرا متکی به تکنیک عالی و خلاقیت او برای عبور از مدفعان است. توانایی دریبل‌زنی او به قدری پیشرفته است که ایساگی در مورد او گفته است دزدیدن توپ به صورت تک به تک از او غیرممکن است.

  • استایل خودپسند
  • قیچی‌های پرسرعت
  • چرخش مارسی
  • الاستیکو در هوا
  • رابونا
  • لایی
  • لمس ظاهری
  • چرخش سریع هوایی

پاس کلیدی: باچیرا همچنین یک پاسور بسیار با استعداد است و این او را قادر می‌سازد تا موقعیت‌های مختلفی را فراهم کند. او چندین بار با پاس دادن از جناحین و همچنین پاس از خط میانی منجر به گل‌زنی شده است. او همچنین طیف وسیعی از تکنیک‌های پاس را به نمایش گذاشته است.

حالت جریان: جریان، همانطور که توسط ایگو توصیف شده است، حالت «غوطه‌وری کامل» یا «بودن در منطقه» است. این یک حالت روانی است که در آن فرد به طور کامل متمرکز است و انرژی بالایی دارد و از این غوطه‌وری لذت می‌برد.

باچیرا بارها به طور خواسته و ناخواسته در زمان حضورش در بلو لاک، وارد حالت جریان شده است. در این حالت، او یک لایی سه گانه را روی برخی از بهترین بازیکنان بلو لاک انجام داده است و به راحتی از دفاع آن‌ها عبور کرده و تقریبا خودش به تنهایی گلزنی کرده است.

هیولا: وقتی باچیرا وارد حالت جریان می‌شود، او وارد یک خلسه چالش‌برانگیز می‌شود و تکنیک‌هایی را با سرعتی باورنکردنی اجرا می‌کند. از آنجایی که او در این وضعیت بدون آگاهی و به طور غریزی حرکت می‌کند، پیش بینی و توقف او برای مدافعان فوق‌العاده دشوار است. باچیرا در این حالت توانست به راحتی بر مدافعان زیر ۲۰ سال ژاپن و حتی آیکو الیور غلبه کند.

صفحات دیگر