بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رئو میکاگه

اشتراک‌گذاری

رئو میکاگه

Reo Mikage

رئو میکاگه - بلو لاک

ژاپنی

御影玲王

نام مستعار

آفتاب‌پرست

جنسیت

مذکر

سن

۱۷

تاریخ تولد

۱۲ آگوست

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

رتبه بلو لاک

۶

تیم

پست

فوروارد
مدافع میانی
هافبک میانی

اولین نمایش

چپتر ۲۲
قسمت ۱

صداپیشه

یوما اوچیدا

رئو میکاگه (Reo Mikage) یکی از مدعیات پروژه بلو لاک است که در حال حاضر برای تیم منشاین سیتی انگلیس بازی می‌کند.

رئو وارث شرکت میکاگه است و کل دارایی‌های او ۷۰۵.۸ میلیارد ین یا ۶.۸ میلیارد دلار ارزش دارد. او قبل از ورود به بلو لاک دانش آموز یک دبیرستان نخبه بود، جایی که با اولین دوست بلندمدت خود یعنی سیشیرو ناگی آشنا شد و به دلیل مشاهده‌ی مهارت‌های شگفت‌انگیز ناگی، مدتی بعد با او شروع به بازی فوتبال کرد. تنها آرزوی او قهرمانی در جام جهانی فوتبال است.

هنگامی که او برای اولین بار به بلو لاک آمد، در تیم V قرار گرفت و احتمالا دومین بازیکن برتر در ست تعیین شده خود بود. او به عنوان یک بازیکن مدافع میانی برای تیم بلو لاک ایلون در مقابل تیم زیر ۲۰ سال ژاپن بازی کرد.

شخصیت

ریو فردی بسیار کاریزماتیک، اجتماعی و شاد است. در دوران دبیرستان، او دوستان زیادی داشت و نسبتا محبوب بود. او همچنین شاگرد برتر بود و در بسیاری از فعالیت‌های ورزشی شرکت می‌کرد. با این حال او به دلیل راحتی و خسته‌کننده بودن زندگی‌اش تصمیم گرفت تا راهی را برود که در آن بجنگد و وجود خود را ثابت کند و بنابراین از بازی فوتبال رضایت پیدا کرد. او برای به دستیابی به جام جهانی مورد هر کاری که از دستش برمی‌آمد انجام می‌داد.

در پایان گزینش اول، رئو مطمئن بود که تیمش در بازی مقابل تیم Z پیروز می‌شود، اما وقتی تیم Z قادر به امتیاز گرفتن از تیم V شد، رئو بسیار تهاجمی و ناامید شد. زمانی که تیم Z در نهایت بازی را برد و زمانی که ناگی تصمیم گرفت به تیم سفید متعلق به ایساگی ملحق شود، رئو احساس ناتوانی کرد. او سرسخت شد و نپذیرفت که ناگی هم بازی شدن با شخص دیگری را به او ترجیح بدهد. او نیمی از گزینش دوم را صرف برنده شدن در برابر ناگی کرد تا این که در یک بازی سرنوشت‌ساز شکست خورد و تقریبا ناگی را به عنوان دوستش از دست داد. پس از اینکه رئو از سختی‌های گزینش دوم جان سالم به در برد، لجبازی خود را کمی رها کرد و به ضعف خود پی برد. او قول داد که قوی‌تر شود تا به افرادی که برایش مهم هستند نزدیک بماند و روی بردن جام جهانی متمرکزتر شد.

تاریخچه

رئو به عنوان وارث شرکت میکاگه متولد شد. او از دوران کودکی به هر چیزی که می‌خواست مانند اسباب بازی و کنسول‌های بازی ویدیویی دسترسی داشت. با این حال، همانطور که او بزرگ‌تر شد، چیزی ارزشمند را برای خودش خواست. مهمتر از همه، او چیزی می‌خواست که به راحتی به دست نیاید. در سال اول دبیرستان او به طور اتفاقی با ویدیویی از جام جهانی روبرو شد و آن چیزی که مدت‌ها به دنبالش بود را پیدا کرد.

رئو میکاگه
رئو هر چه میخواست داشت

پدر او از حمایت کردن در مورد رویاهای فوتبالی رئو امتناع کرد و از او خواست که از آن دست بردارد. والدینش از او می‌خواستند در یک دبیرستان نخبه فارغ‌التحصیل شود و به یک تاجر نخبه تبدیل شود.

با این حال رئو به جای اینکه دلسرد شود، میل بیشتری پیدا کرد. روزی او به طور تصادفی با سیشیرو ناگی برخورد کرد و همین برخورد باعث شد تا گوشی ناگی رها شود. قبل از اینکه تلفن به زمین بخورد، ناگی آن را با پای خود گرفت. رئو با دیدن مهارت عالی ناگی، از او پرسید که آیا تاکنون عضو باشگاه فوتبال بوده است؟ شنیدن این موضوع که ناگی در تمام عمرش هرگز فوتبال بازی نکرده بود، باعث شگفتی رئو شد. برای رئو ملاقات کردن با فردی با استعداد ذاتی در فوتبال بسیار جذاب بود. به همین دلیل، رئو او را به عنوان یک گوهر خطاب کرد. ریو از ناگی دعوت کرد تا با او فوتبال بازی کند و برای این کار حتی به او پول پرداخت کرد.

توانایی‌ها

نوع

هافبک باکس تو باکس: هافبک‌های باکس تو باکس تقریبا در تمام جنبه‌های بازی موثر هستند. آن‌ها استقامت بسیار بالایی دارند، زیرا باید بیشتر مناطق زمین را پوشش دهند. همچنین آن‌ها از درجاتی مهارت پاس دادن برخوردارند. این بازیکنان در مواقعی در یک انتهای زمین به حمله کمک می‌کنند و در مواقع دیگر به دفاع در اطراف محوطه جریمه خود کمک می‌کنند. آن‌ها معمولا به عنوان هافبک میانی بازی می‌کنند.

مهارت‌ها

چالاکی: علیرغم اینکه رئو از سنین پایین در فوتبال حضور نداشت، اما در تمام جنبه‌های این ورزش بسیار ماهر است. او دارای قابلیت‌های عالی در پاس، شوت، دریبل و کنترل توپ است. او همچنین دارای توانایی‌های بدنی بالا، با استقامت و سرعت خوب است.

آفتاب پرست: رئو با توجه به مهارت‌های همه جانبه‌ای که دارد، می‌تواند توانایی‌های بازیکنان دیگر را تقلید کند. او از مهارت‌های تقریبا کامل خود استفاده می‌کند تا بفهمد که دیگر بازیکنان در چه زمینه‌ی خاصی تخصص دارند، و اینکه چگونه می‌توانند از این توانایی‌ها استفاده کند. او با درک بالای خود قادر است این توانایی‌ها را به تنهایی بازآفرینی کند. تنها نقطه ضعف آن این است که رئو تنها مهارت‌ها و توانایی‌هایی را می‌تواند کپی کند که در حد توانایی فیزیکی او باشند.

حالت حمله آفتاب‌پرست: رئو با پیشروی بیشتر در سبک آفتاب پرست خود، از مهارت‌های تقریبا عالی خود برای کپی کردن در بازی‌های سطح بالا استفاده کرد که این به او اجازه می‌داد به عنوان یک مهاجم حرکت کند و گل‌هایی را به ثمر برساند. او در دقایق ابتدایی یک مسابقه به شکلی بی عیب و نقص توپ را ربود، از دفاع باسترد موهن عبور کرد و با استفاده از این سبک جدید خود در لیگ نئو ایگوئیست گلی را به ثمر رساند.

صفحات دیگر