بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تابیتو کاراسو

اشتراک‌گذاری

تابیتو کاراسو

Tabito Karasu

تابیتو کاراسو - بلو لاک

ژاپنی

烏 旅人

نام مستعار

قاتل

جنسیت

مذکر

سن

۱۸

تاریخ تولد

۱۵ آگوست

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

رتبه بلو لاک

۳
۶۹

تیم

پارس اکس جن
تیم B (قبلا)
تیم بلو لاک (قبلا)
تیم قرمز (قبلا)

پست

هافبک دفاعی

اولین نمایش

چپتر ۹۳

تابیتو کاراسو (Tabito Karasu) یکی از مدعیان پروژه بلو لاک است که در حال حاضر برای پاریس اکس جن فرانسه در لیگ نئو ایگوئیست بازی می‌کند.

هنگامی که کاراسو برای اولین بار معرفی شد، او در گزینش سوم در رتبه سوم قرار گرفت و بعدا به عنوان هافبک دفاعی برای بازی بین بلو لاک ایلون و تیم زیر ۲۰ سال ژاپن بازی کرد.

شخصیت

کاراسو تمایل دارد افراد «متوسط» را تحقیر کند. او نسبت به محیط اطراف خود محتاط است و قادر به کنترل و ایجاد تعامل با اطرافیان خود است. او باهوش است، اما زبان تند و تیزی دارد و هرگز فرصت را برای توهین کردن به کسی از دست نمی‌دهد، خواه دوست یا دشمن باشد. او قوانین خاص خود را دارد و آن‌ها را به دیگران تحمیل می‌کند تا مسابقات طبق برنامه پیش برود. او از پیش آمدن مشکلات در برنامه خود متنفر است، حتی اگر تفاوت زیادی ایجاد نکند، بنابراین او همیشه از بقیه شاکی است.

در طول مسابقه U-20، کاراسو توانایی رهبری خود در دفاع را نشان داد، و اغلب با سایر بازیکنان دفاعی ارتباط برقرار می‌کرد تا در برابر بازیکنان زیر ۲۰ سال ژاپن یک استراتژی ایجاد کند. او همچنین حاضر است از هر مزیتی استفاده کند و سعی می‌کند داور را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

توانایی‌ها

نوع

هافبک همه‌جانبه: یک بازیکن میانی که کاملا منطقه هافبک را کنترل می‌کند، بازی تیم را هدایت می‌کند و حملات حریف را در هم می‌شکند. آن‌ها برای بیشترین تأثیر بر عملکرد کلی تیمشان، و سوق دادن تیم به حمله، و اعمال فشار مداوم بر حریف در زمان دفاع شناخته می‌شوند.

مهارت‌ها

توانایی تحلیلی تیز

متخصص کنترل توپ

  • ظاهرسازی
صفحات دیگر