جین ایچیمارو

جین ایچیمارو

جین ایچیمارو

جین ایچیمارو - بلیچ

نژاد

تولد

۱۰ سپتامبر

جنسیت

مذکر

وابسته به

سوسوکه آیزن (قبلا)
گوتی ۱۳، انجمن روح (قبلا)

مقام

فرمانده ارتش آرانکار (قبلا)
کاپیتان لشکر سوم (قبلا)
نایب لشکر پنجم (قبلا)
جایگاه سوم لشکر پنجم (قبلا)

دسته

لشکر پنجم (قبلا)
لشکر سوم (قبلا)

شریک

ایزورو کیرا (قبلا)
کانامه توسن (قبلا)
سوسوکه آیزن (قبلا)

پایگاه عملیات‌ها

لاس نوچس، هوئکو موندو

شیکای

شینسو

بانکای

کامیشینی نو یاری

اولین نمایش

جلد ۸، چپتر ۶۵ (مانگا)
قسمت ۲۰ (انیمه)

جین ایچیمارو (Gin Ichimaru) قبل از خیانت به انجمن روح کاپیتان لشکر سوم از گوتی ۱۳ بود. نایب او ایزورو کیرا بود. او همچنین قبلا به عنوان نایب لشکر پنجم و در کنار سوسوکه آیزن و شینجی هیراکو فعالیت می‌کرد.

تاریخچه

جین وقتی بچه بود در روکونگای زندگی می‌کرد و در مقطعی از همان دوران رانگیکو ماتسوموتو را که به خاطر گرسنگی در وضعیت بدی قرار داشت کنار جاده‌ای پیدا کرد. جین مقداری غذا به رانگیکو داد و این دلیلی برای آشنایی آن‌ها شد. از آن پس این دو با هم زندگی کردند.

در دورانی که او و رانگیکو هنوز در روکونگای زندگی می‌کردند، جین در نقطه‌ای با آیزن مواجه شد. او در هنگام جمع کردن هیزم متوجه آیزن و سه شینیگامی دیگر شد. او مخفیانه اعمال آن‌ها را زیر نظر گرفت و مشاهده کرد که آیزن یک گوی صورتی رنگ از انرژی را از دستان یکی از شینیگامی‌ها دریافت کرده و داخل شیشه‌ای حامل هوگیوکو می‌گذارد.

بعد از آن جین تصمیم گرفت که به یک شینیگامی تبدیل شود و به همراه رانگیکو به آکادمی شینو پیوست. از آن زمان به بعد رانگیکو از معدود افرادی بود که جین می‌خواست واقعا مراقبش باشد.

جین در عرض یک سال فارغ‌التحصیل شد و یک جایگاه در لشکر پنجم را به خود اختصاص داد. در همان شب جین اقدام به قتل جایگاه سوم این لشکر کرد که آیزن متوجه این موضوع شد. آیزن تلاش‌های او را تحسین کرد و به او پیشنهاد جایگاه سوم را داد که جین این جایگاه را بی‌ارزش خواند. آیزن بلافاصه او را به این جایگاه اختصاص داد و روی موضوع کشته شدن فرد قبلی سرپوش گذاشت.

نه سال بعد جین در نقشه‌ی آیزن شرکت کرد و به او در هالوسازی شینیگامی‌های بالا-رده کمک کرد. او زمانی که یک تیم تحقیقاتی توسط یاماموتو برای متوقف کردن این فرآیند فرستاده شده بود در محل حاضر بود. او شاهد مکالمه بین آیزن و شینجی هیراکو بود. پس از انجام نقشه و با رسیدن شینیگامی‌های دیگر، او به همراه آیزن از محل فرار کرد.

مدتی پس از آن، آیزن تبدیل به کاپیتان لشکر پنجم شد. در آن دوران جین هنوز یک بچه بود.

بعدها جین تبدیل به نایب سوسوکه آیزن شد. در مقطعی آیزن و جین چند تن از شینیگامی‌های تازه‌کار را از دست گروهی از هالوهای بزرگ نجات دادند. یکی از این افراد یعنی ایزورو کیرا بعدا تبدیل به نایب لشکر سوم شد.

سرانجام جین به کاپیتان لشکر سوم تبدیل شد، و این همان زمانی بود که بیاکویا کوچیکی نیز کاپیتان لشکر ششم شده بود (تقریبا ۴۹ سال قبل). جین با وجود این که یک کاپیتان شده بود اما همچنان زیردستی وفادار برای آیزن بود.

در مقطعی دیگر، آیزن، جین و توسن به طور محرمانه به دیدار پادشاه هوئکو موندو و لرد لاس نوچش یعنی باراگان لوئیزنبایرن رفتند. آیزن پس از مکالمه‌ای با او اقدام به آزاد کردن شیکای خود کرد و به باراگان نشان داد که ارتش او چطور توسط دو کاپیتان دیگر نابود می‌شود.