حمله به تایتان

قبیله آکرمن

اشتراک‌گذاری

قبیله آکرمن

Ackerman clan

قبیله آکرمن - حمله به تایتان

سکونت

دیواز رز

وابسته به

دسته دیدبانی
دسته پلیس نظامی (قبلا)
دولت سلطنتی (قبلا)

قبیله آکرمن (Ackerman clan) که همچنین با نام خانواده آکرمن شناخته می‌شوند، یک خانواده الدیایی هستند که درون دیوارها زندگی می‌کنند. به طور سنتی آن‌ها جنگجویانی بودند که از پادشاه الدیا محافظت می‌کردند، اما آن‌ها پس از رد کردن ایدئولوژی کارل فریتز مورد آزار و ظلم قرار گرفتند.

تاریخچه

آکرمن‌ها قبل از برپا کردن دیوارها در الدیا زندگی می‌کردند. آن‌ها نتیجه آزمایشات امپراتوری الدیا روی موضع مطیعان یمیر و علوم تایتانی بودند. آن‌ها برای محافظت از پادشاه الدیا طراحی شده بودند و به عنوان دست راست سلطنت عمل می‌کردند، و بقای مردم به آن‌ها سپرده شده بود. یک قرن پیش، پس از فروپاشی امپراطوری الدیا در طی جنگ بزرگ تایتان، این خانواده به درون دیوارهای ساخته شده توسط پادشاه فریتز نقل مکان کردند.

هنگامی که پادشاه با استفاده از قدرت تایتان بنیان‌گذار خاطرات افراد داخل دیوار را پاک کرد، آکرمن‌ها از جمله افراد مصون از این اقدام بودند. آن‌ها به همراه یک طایفه آسیایی، اندیشه و ایده‌ی صلح پادشاه را رد كردند و به سلطنت پشت كردند. پادشاه از ترس ناتوانی در کنترل آن‌ها، این افراد را مورد آزار و اذیت قرار داد و هر دوی این نژادها را تا مرز نابودی پیش برد. در نهایت رئیس قبیله آکرمن جان خود را برای اطمینان از زنده ماندن خط خونی خود پیشنهاد داد و اعدام شد. سایر افراد این نسل نیز برای این که از فرزندان خود در برابر پاکسازی سلطنت محافظت کنند، از گفتن تاریخ قبل از دیوارها پرهیز کردند. در نتیجه نسل‌های بعدی آن‌ها بدون اطلاع از این موضوع بزرگ شدند.

بیداری قدرت

آکرمن‌ها دارای قدرتی نهفته هستند که توسط برخی از اعضای این قبیله به نمایش درآمده است. لیوای آکرمن توضیح داده که این قدرت به فرد اجازه می‌دهد تا توانایی‌های جسمی بسیار بالاتری از حد متوسط انسان داشته باشد. ارن یگر از طریق زیک متوجه شد که آن‌ها به همین دلیل نتیجه آزمایش امپراتوری الدیا قرار گرفته بودند. آن‌ها می‌توانند قدرت تایتان‌ها را در فرم انسانی و بدون تبدیل شدن به تایتان یا به ارث بردن هر یک از نه تایتان داشته باشند. وقتی این قدرت در فرد بیدار شود، او از طریق مسیرها تجربه‌های نبرد سایر آکرمن‌ها را به دست می‌آورد.

علی‌رغم این که این قدرت یک دارایی فوق‌العاده محسوب می‌شود اما به طور خودکار فعال نمی‌شود و باید از طریق غریزه‌ی بقا ایجاد شود. به عنوان مثال، میکاسا تا ۹ سالگی یک دختر عادی بود که سه سارق پدر و مادرش را کشتند و او را ربودند، و او وقتی در معرض مرگ قرار گرفت این قدرت را در خود بیدار کرد و یکی از آدم‌رباها را کشت.

مصونیت از تایتان بنیادی

آکرمن‌ها جزو مطیعان یمیر هستند، با این حال آن‌ها نسبت به قدرت تایتان بنیادی در دستکاری حافظه مطیعان یمیر مصون هستند. این موضوع باعث شده بود تا پدربزرگ کنی باور داشته باشد که آن‌ها عضوی از مطیعان یمیر نیستند.

اعضا