ویکی حمله به تایتان

تایتان ارابه

اشتراک‌گذاری

تایتان ارابه

Cart Titan

تایتان ارابه - حمله به تایتان

نام‌های دیگر

ارابه
تایتان چهارپا

ارتفاع

۴ متر

توانایی‌ها

پایداری بالا، فرم چهارپا، سرعت عالی

وفاداری

تایتان ارابه (Cart Titan) یکی از نه تایتان است که دارای یک فرم چهارپا است و از سرعت و پایداری بسیار بالایی برخوردار است. این تایتان هم‌اکنون در اختیار پیک فینگر است.

توانایی‌ها و قابلیت‌ها

پایداری

تایتان ارابه دارای استقامتی بالاتر از سایر اعضای نه تایتان است و به کاربر اجازه می‌دهد در مدت طولانی بدون نیاز به استراحت فعالیت داشته باشد. این تایتان قادر است در مدتی طولانی فرم تایتانی خود را حفظ کند و از این رو برای تاکتیک‌هایی مثل پاکسازی سنگرها و عملیات طولانی در خاک دشمن مناسب است. همچنین می‌تواند تجهیزات مختلفی چون زرهی جنگی و ماشین گان‌های سیار را حمل کند. نقطه ضعف تایتان ارابه ویژگی‌های دفاعی کمتر نسبت به سایر نه تایتان است و احتمال دارد با یک ضربه شدید زمین‌گیر شود. علاوه بر این، کاربران این تایتان از سرعت احیای کمتری برخوردار هستند.

فرم چهارپا

تایتان ارابه به دلیل شکل چهارپا بودنش در میان نه تیتان غیر معمول است. کاربر این تایتان به دلیل مدت زمان طولانی که در فرم چهارپا قرار دارد، ممکن است راه رفتن عادی را فراموش کند و به جای آن روی زمین بخزد. چندین بار دیده شده است پیک در حضور تعدادی کمی از مردم می‌خزد و همچنین او اغلب هنگام رفت و آمد از یک عصا استفاده می‌کند.

سرعت

این تایتان همانند تایتان آرواره سرعت بالایی دارد. این موضوع در طول نبرد شیگانشینا برای بازیابی زیک یگر و راینر براون دیده شد.

تاریخچه

تایتان ارابه همانند سایر نه تایتان پس از مرگ یمیر فریتز به وجود آمد. ۱۷۰۰ سال پس از مرگ او، تایتان ارابه در اختیار یک یا چند خانواده الدیایی که با هم درگیر بودند قرار گرفت. پس از این هفده قرن، کارل فریتز، پادشاه خانواده فریتز درگیری‌های موجود در الدیا را رها کرد و به جزیره پارادایس نقل مکان کرد. تایتان ارابه نیز در طول جنگ بزرگ تایتان‌ها توسط ملت مارلی تصاحب شد.

در حدود سال ۸۴۳، پیک به عنوان وارث قدرت تایتان ارابه انتخاب شد. او بعدا در هنگام جنگ بین مارلی و یک ملت دشمن از فرم تایتان خود استفاده کرد.

در زمان عملیات جزیره پارادایس، تایتان ارابه پیک به عنوان یک بازدارنده انتخاب شد تا در برابر نیروهای دشمن مقاومت کند.

وارثان

حال