بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کریستوفر گیست (Christopher Gist)

اشتراک‌گذاری

کریستوفر جیست

Christopher Gist

کریستوفر گیست (Christopher Gist) Assassin’s Creed

تولد

۱۷۰۶
بالتیمور، مریلند، آمریکای بریتانیا

نژاد

انسان

وابسته به

تمپلارها
- اتحاد بریتانیایی
- اتحاد مستعمراتی
ارتش بریتانیا
گروه موریگن

کریستوفر گیست (Christopher Gist) یک مکتشف آمریکایی، نقشه‌بردار و مرزبان، و یک عضو اتحاد مستعمراتی و اتحاد بریتانیایی از فرقه تمپلار بود. در زمان جنگ هفت ساله او اولین همراه شی کورمک روی عرشه کشتی او یعنی موریگن بود.

بیوگرافی

در بالیتمور متولد شد و با وجود عدم گرفتن تحصیلات رسمی، او در نقشه‌برداری آموزش دید و تبدیل به یک مرزبان موفق شد. پیش از جنگ هفت ساله، گیست ساکن کالیفرنیای شمالی بود و همسایه دنیل بون، یک مرزبان مشهور بود.

گیست در سال ۱۷۵۱ توسط کلنل جرج مونرو به استخدام فرقه تمپلار درآمد. در سال ۱۷۵۳ او جورج واشنگتن را برای ارائه نامه‌ای به نیروهای فرانسوی همراهی کرد، نامه‌ای با این تقاضا که آن‌ها اوهایو را ترک کنند و جنگ میان فرانسوی‌ها و سرخ‌پوستان جرقه زده شود. در هنگام این جنگ گیست در جبهه واشنگتن مبارزه را ادامه داد.

در سال ۱۷۵۶، گیست باندهایی را در نیویورک یافت که در حال ساخت جنگ‌افزارهای جدید بودند. بعد از اطلاع‌رسانی به مونرو او برای خنثی کردن فعالیت آن‌ها اقدام کرد اما در این ماموریت اسیر آن‌ها شد. مدتی بعد مونرو شی را برای نجات او فرستاد. بعد از این که شی به طور رسمی به فرقه تمپلار معرفی شد، او با همکاری نزدیک با گیست به از بین بردن اساسین‌های مستعمراتی پرداخت. گیست در این ماموریت موفق بود و به این ترتیب انجمن برادری مذکور پاکسازی شد. این موضوع باعث شد تا برای پانزده سال نفوذ اساسین در مستعمرات کاملا بی‌تاثیر شود.

حضور در

صفحات دیگر