بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بنجامین فرانکلین (Benjamin Franklin)

اشتراک‌گذاری

بنجامین فرانکلین

Benjamin Franklin

بنجامین فرانکلین (Benjamin Franklin) Assassin’s Creed

تولد

۱۷ ژانویه ۱۷۰۶
بوستون، خلیج ماساچوست، آمریکای بریتانیا

مرگ

۱۷ آوریل ۱۷۹۰ (۸۴ سال)
فیلادلفیا، پنسیلوانیا، ایالات متحده

نژاد

انسان

وابسته به

پتریوتس
پران بنیان‌گذار
فراماسون‌ها

صداپیشه

جیم وارد (AC III)
ریک جونز (AC: Rogue)
تونی رابینو (AC: Unity)

بنجامین فرانکلین (Benjamin Franklin) یکی از پدران بنیان‌گذار ایالت متحده و یک همه‌چیزدان بود؛ فرانکلین یک نویسنده برجسته، نقاش، نظریه‌پرداز سیاسی، سیاستمدار، رئیس پست، دانشمند، موسیقی‌دان، مخترع، طنزنویس، فعال مدنی، و دیپلمات بود.

او زمانی که به آمریکای شمالی آمد با هیثم کنوی آشنا شد، اگرچه او تنها با پسر هیثم یعنی کانر دیدار کرد. فرانکلین در یک واقعیت متناوب ایجاد شده توسط یک قطعه عدن، ثابت کرد که او یک متحد اساسی در سرنگونی پادشاه واشنگتن بوده است.

بیوگرافی

جنگ فرانسوی‌ها و سرخپوستان

در سال ۱۷۵۴ فرانکلین برای بحث در مورد پایان دادن به تنش با ایروکوا و دفاع از مستعمرات در مقابل فرانسه در کنگره آلبانی حضور یافت. او پیشنهاد یک دولت متحد برای سازماندهی مستعمرات را پیشنهاد کرد و با کشیدن کارتون «اتحاد یا فنا» مستعمرات را به ماری تشبیه کرد که به هشت قسمت تقسیم شده است.

پیشنهاد او توسط نمایندگان کنفرانس پذیرفته شد اما قانون‌گذاران مستعمراتی و دپارتمان تجاری بریتانیا این ایده را نپذیرفتند.

بعدها بنجامین فرانکلین توسط ولیام جانسون تمپلار ماموریت گرفت تا روی جعبه پیشرو و دست‌نوشته تحقیق و مطالعه کند، این در حالی بود که او از وفاداری واقعی جانسون غافل بود. با این حال با مداخله یک اساسین به نام شی کورمک، جعبه و دست‌نوشته در اختیار این اساسین قرار گرفت. شی و اساسین همراه او هوپ جنسن به اسلیپی هالو سفر کردند، جایی که آن‌ها با فریب فرانکلین موفق به دریافت کمک او در راستای اهداف اساسین‌ها برای یافتن جایگاه یک قطعه عدن شدند.

فرانکلین که باور داشت این دو اساسین از طرف جانسون هستند، قبول کرد تا به آن‌ها کمک کند و به واسطه جریان الکتریسیته جعبه را فعال کرد و به این ترتیب مسیر بعدی آن‌ها مشخص شد.

سفیر آمریکایی در فرانسه

به دنبال جنگ انقلابی آمریکایی، فرانکلین به عنوان سفیر آمریکا در فرانسه از سال ۱۷۷۶ تا ۱۷۸۵ ساکن پاریس شد. در ۱۷۷۶ او توسط مجرمان محلی شکار شد اما توسط شی نجات پیدا کرد. فرانکلین در مورد دعوت او به کاخ ورسای اطلاع داد و شی از طریق فرانکلین اجازه ورود به این کاخ را پیدا کرد.

فرانکلین همچنین در زمان حضورش در فرانسه با اساسین فرانسوی، آرنو دوریان وقتی بچه بود دیدار کرد و با منتور فرانسوی یعنی میرابئایو آشنا شد. او سرانجام در ۱۷ آوریل ۱۷۹۰ در سن ۸۴ سالگی درگذشت.

حضور در

  • Assassin's Creed III (اولین نمایش)
  • Assassin's Creed III – The Tyranny of King Washington
  • Assassin's Creed: Rogue
  • Assassin's Creed: Unity
  • Assassin's Creed Unity: Abstergo Entertainment - Employee Handbook

تصاویر

بنجامین فرانکلین اساسینز کرید

صفحات دیگر