ورنچ

ورنچ

Wrench

ورنچ - Watch Dogs

تاریخ تولد

۴ آپریل

ملیت

آمریکایی

اقامت

سن فرانسیسکو

وابسته به

ددسک
مارکوس هالووی
سیتارا
جاش
هوراتیو
تی-بون

پیشه

هکر کلاه خاکستری
آشوب‌طلب
هکتیویست

نمایش در

Watch Dogs 2
Watch Dogs: Legion

صداگذار

شاون بایچو

ورنچ (Wrench) یک شخصیت ثانویه در Watch Dogs 2 است. او یک هکر وابسته به ددسک است که در کنار مارکوس، سیتارا، و جاش فعالیت می‌کند. او مهدنس و فیکسر این گروه است.

ورنچ در بازی Watch Dogs: Legion نیز به عنوان بخشی از سیزن پس حضور دارد و در محتوای قابل دانلود بلودلاین کاملا یک شخصیت قابل بازی است.

بیوگرافی

رویدادهای واچ داگز ۲

اولین حضور ورنچ مربوط به ماموریت مقدماتی بود که او در کنار سایر اعضای ددسک در حال تماشای کار مارکوس از طریق سرور ctOS بودند. بعد از آنکه مارکوس پروفایل خود را پاک کرد و از تاسیسات فرار کرد، ورنچ او را سوار یک ون کرد. بعدا، مارکوس روی ساحلی به تیم معرفی شد و آن‌ها ورود این عضو جدید ددسک را جشن گرفتند. روز بعد ورنچ به مارکوس اپلیکیشن ریسرچ و پرینتر 3D را معرفی کرد.

در مقطعی دیگر ورنچ، مارکوس را فراخواند و به او گفت که تریلر سایبردرایور پخش شده است و از او خواست تا برای تماشای آن بیاید. زمانی که او و مارکوس برای تفریح به استقبال این تریلر می‌رفتند، سیتارا و جاش این اقدام آن‌ها را پیش پا افتاده و توهین‌آمیز برای جامعه هکر قلمداد کردند. در حالی که ددسک در حال راه‌اندازی عملیات: هک ان ران بود، مارکوس اقدام به ربودن CHIP کرد و آن را به گاراژ ورنچ برد، و گروه این ماشین را برای شیرین‌کاری تعمیر کرد.