ویکی توکیو ریونجرز

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کاکوچو

اشتراک‌گذاری

کاکوچو

Kakucho

کاکوچو - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

鶴蝶

نام رماجی

کاکوچو

نام مستعار

Brawler (شرخر)
کاکو-چان (توسط تاکمیچی)

جنسیت

مذکر

پیشه

کارمند خیریه
عضو باند (قبلا)

جایگاه

کاپیتان واحد دفاع

اولین نمایش

چپتر ۱۲۸ (مانگا)

کاکوچو (Kakucho) کاپیتان واحد دفاع باند کانتو مانجی بود. او یکی از چهار پادشاه آسمانی تنجیکو و فرد دست راست ایزانا کوروکاوا بود. به دنبال انحلال این باند، او تبدیل به مجری باند روکوهارا تاندای شد و به عنوان «رهبر» آن خطاب می‌شد. در یک خط زمانی دیگر، او عضو ۳ بونتن بود. کاکوچو یک آنتاگونیست محوری در آرک تنجیکو است.

شخصیت

کاکوچو به خاطر گذشته‌ی غم‌انگیز خود به فردی سرسخت تبدیل شده است. او اغلب جدی و وظیفه‌شناس است. در دعوای میان باند توکیو مانجی و تنجیکو، او به تاکمیچی هاناگاکی گفت که در کشتن بی‌رحمانه او تردید نخواهد کرد، حتی اگر او دوست دوران کودکی‌اش باشد. این موضوع ناشی از اعتماد تمام و کمال او به ایزانا کوروکاوا، «ارباب» خودخوانده‌اش بود. وفاداری او به ایزانا، انگیزه‌ی او برای مبارزه با دشمنان ایزانا یا هر کسی است که با آن‌ها مخالف است. از این رو کاکوچو یک خدمتگزار مطیع برای پادشاهش است.

تاریخچه

کاکوچو در کودکی دوست صمیمی تاکمیچی هاناگاکی بود. با بزرگ شدن آن‌ها، تاکمیچی او را فراموش کرد، اما کاکوچو او را فراموش نکرد.

بعدها تصادفی باعث مرگ پدر و مادر کاکوچو شد و چهره‌ی خود او نیز در این تصادف به شدت زخمی شد، و او به یک پرورشگاه منتقل شد و در آنجا بزرگ شد. او یک قبر موقتی را برای والدین خود ساخت، اما پس از دیدار با ایزانا کوروکاوا، این دوست جدیدش به او گفت که مردگان را فراموش کند و به خدمتگزار او تبدیل شود. این پادشاه و خدمتگزار یک پادشاهی را تشکیل دادند و نام آن را تنجیکو گذاشتند.

در طول نبرد میان باند تومان و تنجیکو، ایزانا در یک شرایط شیدایی دستور داد تا کاکوچو کشته شود. سپس کیساکی یک بار به او شلیک کرد اما با اولین شلیک، ایزانا به مقابل کیساکی پرید و ۳ ضربه مرگبار را دریافت کرد. ایزانا پیش از مرگش گفت که کاکوچو تنها کسی بوده است که باعث نشده تا او احساس تنهایی کند. او به کاکوچو گفت که همان دوران جدیدی را ایجاد کند که آن‌ها از دوران کودکی آرزوی آن را داشتند.

صفحات دیگر