بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کن ریوگوجی

اشتراک‌گذاری

کن ریوگوجی

Ken Ryuguji

کن ریوگوجی - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

龍宮寺 堅

نام مستعار

دراکن
کن-چین (توسط مایکی)

جایگاه

عضو برامن (قبلا)

پیشه

دانش‌آموز (قبلا)
عضو باند
مکانیک

جنسیت

مذکر

تولد

۱۰ می ۱۹۹۰

سن

۱۵ (۲۰۰۵)
۲۷ (۲۰۱۷)

بستگان

اما سانو (همسر)
پدر و مادری بی‌نام

اولین نمایش

چپتر ۳ (مانگا)
قسمت ۳ (انیمه)

صداپیشه

تاتسوشیا سوزوکی
شیزوکا ایشیگامی (کودکی)

کن ریوگوجی (Ken Ryuguji) یا دراکن معاون رئیس و یکی از اعضای بنیان‌گذار باند توکیو مانجی است. در یک خط زمانی گذشته او تبدیل به عضو باند موتورسوار برامن شد.

شخصیت

همانند رئیس باند، دراکن نیز در مقام فرد دوم باند بسیار وحشی است. او عاشق یک مبارزه خوب است و از تقابل با حریفان قوی لذت می‌برد. او با کسانی که پایین‌تر از او قرار دارند با بی‌ادبی رفتار می‌کند و از آن‌ها خوشش نمی‌آید.

برخلاف مایکی، دراکن فردی بالغ‌تر و منطقی‌تر است. هنگامی که این دو در بیمارستان توسط پدر دختری که توسط موبیوس مجروح شده بود مورد حمله قرار گرفتند، دراکن کسی بود که مایکی را مجبور به عذرخواهی کرد و خشم آن مرد را به خاطر وضعیت دخترش درک کرد.

دراکن همچنین فردی بسیار دلسوز است. او از ابراز محبت کردن متنفر است، اما برای مراقبت از مایکی تلاش زیادی می‌کند. او سرگرمی‌های مایکی را تحمل می‌کند و برای او به عنوان یک دوست نزدیک ارزش قائل است.

تاریخچه

دراکن در منطقه چراغ قرمز شیبویا متولد شد. او هرگز پدرش را نمی‌شناخت و مادرش یک روسپی بود که در بدو تولد او را رها کرد و وقتی دراکن دو ساله بود، مرد.

در کلاس پنجم او روی سر خود یک خالکوبی انجام داد و در مدرسه راهنمایی چهارم خود را «دراکن» نامید. او کمی شهرت پیدا کرد و به تدریج ترس از او شروع شد، اما او با گروه دانش‌آموزان سامیاما مطابقت نداشت. از آنجا که آن‌ها او را کتک زده بودند، او نمی‌توانست دستورات آن‌ها را انکار کند. یک روز، این گروه به او گفتند که مایکی را از مدرسه راهنمایی هفتم بیاورد، چرا که مایکی نیز همانند کن برجسته شده بود. کن به دنبال او رفت و از این موضوع که حتی ممکن است با او درگیری داشته بود هیجان زده بود، اما از دیدن مایکی شگفت‌زده شد. او به مایکی گفت که برخی از دانش آموزان راهنمایی می‌خواهند که مایکی نزد آن‌ها برود و مایکی نیز به راحتی موافقت کرد. با این حال، مایکی به محض دیدن سامیاما، با لگدی به صورت او ضربه زد و او را خرد کرد، که باعث ترس بقیه شد. مایکی کن را به عنوان دراکن شناخت و علاقه داشت که با او دوست شود.

کن همچنین پیش از آشنایی با مایکی، در دوران کودکی با میتسویا دوست شده بود. میتسویا و دراکن خالکوبی‌های اژدها مشابهی داشتند، اما میتسویا با موهای بلند خود این تتو را می‌پوشاند.

صفحات دیگر