ویکی توکیو ریونجرز

چیفویو ماتسونو

اشتراک‌گذاری

چیفویو ماتسونو

Chifuyu Matsuno

چیفویو ماتسونو - توکیو ریونجرز

ژاپنی

松野千冬

جایگاه

معاون کاپیتان دسته اول باند توکیو مانجی
معاون رئیس نسل دوم توکیو مانجی (قبلا)

پیشه

مدیر ارشد باند توکیو مانجی (قبلا)
مالک پت شاپ

جنسیت

مذکر

تولد

۹۱ دسامبر ۱۹۹۱

سن

۱۴ (۲۰۰۵)
۱۷ (۲۰۰۸)
۲۶ (۲۰۱۷)

اولین نمایش

چپتر ۴۱ (مانگا)
قسمت ۵ (انیمه)

صداپیشه

شو کارینو

چیفویو ماتسونو (Chifuyu Matsuno) معاون کاپیتان دسته اول از باند توکیو مانجی است. در یک خط زمانی جداگانه، او به معاون رئیس نسل دوم باند توکیو مانجی تبدیل شد. او یکی از دو شخصیت محوری اسپین-آف توکیو ریونجرز: نامه‌ای از کیسوکه باجی است.

شخصیت

چیفویو فردی وفادار است که رفتار آرام و منطقی دارد. او تمایلی به کنار گذاشتن دوستان خود ندارد و از مبارزه با کسانی که به او نزدیک هستند خودداری می‌کند. حتی اگر او توسط دوستانش مورد ضرب و شتم قرار گیرد، همچنان در کنار آن‌ها می‌ماند.

او اغلب به عنوان مشاور تاکمیچی عمل می‌کند و قبل از شروع به کار برنامه‌ریزی می‌کند. او معمولا در شرایط فشار زیاد خونسرد است که حتی ممکن است به قیمت جان او تمام شود. اگرچه او فردی باهوش و متفکر است، اما گاهی اوقات ساده لوحانه عمل می‌کند و در برنامه‌ریزی‌ها دقت کافی ندارد.

چیفویو همچنین بسیار مایل است با کسانی که به لحاظ اخلاقی کارهای ناپسند انجام می‌دهند، مبارزه کند حتی اگر در موقعیتی بالاتر باشند.

در سال اول تحصیل در مدرسه راهنمایی، چیفویو خود را فردی مخالف با افراد قدرتمند نشان داد که از قدرت خود سوء استفاده می‌کردند. با این حال، او با وجود داشتن قدرت هرگز نمی‌خواست کنترل مدرسه را خودش در دست بگیرد، و دانش آموزانی نگاه بالا به پایین به سایر دانش آموزان داشتند را بازنده تلقی می‌کرد.

تاریخچه

در اولین روز از اولین سال تحصیل خود در مدرسه راهنمایی، چیفویو که به عنوان یک پانک بدنام شناخته می‌شد، توسط یکی از افراد کلاس‌های بالایی فراخوانده شد. او «سمپای» خود را مورد ضرب و شتم قرار داد و اعلام کرد که با هیچ کس مودبانه صحبت نمی‌کند و خودش مرجع اقتدار است. دانش آموزان او را دنبال می‌کردند و در مورد بد اخلاقی او نظر می‌دادند. در همان روز، همکلاسی‌هایش از باجی برای او گفتند که سال اول خود را دوباره می‌خواند و احتمالا یک خاطی بود. چیفویو فقط برای بررسی به سراغ او رفت و او را در حالی دید که با دقت در حال خواندن و نوشتن بود و عینکی به چشم داشت. او باجی را تنها گذاشت اما بعدا به سوی او برگشت و با او روبرو شود. او متوجه شد که باجی در نوشتن نامه‌ای مشکل دارد و به او کمک کرد.

در پایان روز، چیفویو در راه خانه توسط گروهی از موتورسواران کلاس‌های بالایی متوقف شد. فردی که قبلا توسط او کتک خورده بود در میان آن‌ها بود. اعضای این باند علیه چیفویو نزاعی را شروع کردند. چیفیو به خاطر تعداد زیاد آن‌ها مغلوب شد اما خوشبختانه باجی در آنجا حضور یافت و به تنهایی اعضای این باند را کتک زد. باجی خود را به عنوان کاپیتان باند تومان معرفی کرد و چیفویو را دوست خودش قلمداد کرد.

صفحات دیگر