ویکی توکیو ریونجرز

هاروکی هایاشیدا

اشتراک‌گذاری

هاروکی هایاشیدا

Haruki Hayashida

هاروکی هایاشیدا - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

林田 春樹

نام رماجی

هایاشیدا هاروکی

نام مستعار

پا-چین

جایگاه

کاپیتان دسته سوم باند توکیو مانجی (قبلا)

پیشه

دانش‌آموز (قبلا)
عضو باند (قبلا)
مدیر تومان (خط زمانی جایگزین)

جنسیت

مذکر

تولد

۲۴ فوریه ۱۹۹۱

سن

۱۵ (گذشته)
۲۷-۲۸

اولین نمایش

چپتر ۱۰ (مانگا)
قسمت ۵ (انیمه)

صداپیشه

سوبارا کیمورا

هاروکی هایاشیدا (Haruki Hayashida) یا پا-چین یکی از اعضای بنیان‌گذار باند توکیو مانجی و کاپیتان سابق دسته سوم این باند است.

شخصیت

پا-چین در اولین نگاه به عنوان فردی گستاخ و خشن ظاهر شد و به کوچک‌ترین جملات واکنش تهاجمی نشان می‌داد. او به گفته خودش خیلی باهوش نیست، چیزی که حتی په-یان نیز با آن موافق است. ظاهرا پا-چین به این واقعیت افتخار می‌کند و حتی گاهی از آن به عنوان بهانه‌ای برای رفتار خود استفاده می‌کند. این موضوع گاهی برای رهبران تومان که موضع تاکتیکی و کم‌خشونت داشتند آزاردهنده بود.

پا-چین بیش از هر چیز یک دوست بسیار وفادار است که همیشه از دوستان و عزیزان خود حمایت می‌کند. هنگامی که یکی از دوستان او مورد یک حمله‌ی وحشیانه از سمت باند موبیوس قرار گرفت، او به شدت عصبانی شد و خواستار انتقام بود. خوشبختانه غرایز دفاعی او باعث شد تا جلوی خود را بگیرد، چرا که شروع یک نبرد با این باند قدیمی می‌توانست برای باند تومان مشکل‌ساز شود.

زمانی که گرفتن انتقام توسط مایکی مجاز اعلام شد، پا-چین قوت گرفت و امیدوار بود که در اولین فرصت ممکن ضربه خود را به باند موبیوس بزند. او پیشنهاد تاکمیچی برای عدم نبرد را نپذیرفت. پا-چین برای گرفتن انتقام دوستان خود حاضر بود به هر کاری دست بزند، از این رو او یک دوئل در برابر اوسانای انجام داد. پا-چین اگرچه در برابر اوسانای شکست خورد اما مدتی بعد او را با چاقو زد تا او تاوان جنایات خود را بدهد. پس از این اتفاق پا-چین منتظر ماند و تسلیم پلیس شد تا بقیه اعضای باندش بتوانند فرار کنند.

تاریخچه

پاه چین از دوران راهنمایی بخشی از گروه دوستان مایکی بود. او با همه‌ی گروه رفتار بسیار خوبی داشت و این گروه در مقطعی تصمیم گرفت تا یک باند را تشکیل دهد که پا-چین پرچم دار آن بود.