ویکی توکیو ریونجرز

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هاروچیو سانزو

اشتراک‌گذاری

هاروچیو سانزو

Haruchiyo Sanzu

هاروچیو سانزو - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

明司 春千夜

نام رماجی

آکاشی هاروچیو

نام مستعار

سگ دیوانه وفادار
سانزو هاروچیو

جایگاه

کاپیتان دسته پنجمن توکیو مانجی
شماره ۲ بونتن (قبلا)
عضو تنجیکو (قبلا)
معاون کاپیتان دسته پنجم توکیو مانجی (قبلا)
معاون رئیس کانتو مانجی (قبلا)

پیشه

عضو باند

جنسیت

مذکر

بستگان

تاکئومی آکاشی (برادر)

وابسته به

تنجیکو (قبلا)
باند کانتو مانجی

اولین نمایش

چپتر ۱۳۸ (مانگا)
قسمت ۵ (انیمه)

هاروچیو آکاشی (Haruchiyo Akashi) که همچنین با نام هاروچیو سانزو شناخته می‌شود، معاون رئیس باند توکیو مانجی است. دو سال قبل از تاسیس کانتو مانجی، هاروچیو معاون دسته‌ی پنجم گروه مانجی توکیو بود و بعدا با دنبال کردن یاسوهیرو موتو وارد تنجیکو شد. او در یک خط زمانی دیگر تبدیل به عضو شماره ۲ بونتن شد. در آخرین جهش زمانی، او یکی از اعضای بنیان‌گذار تومان و کاپیتان دسته‌ی پنجم بود.

شخصیت

هاروچیو در نوجوانی رفتار آرامی داشت و به ندرت صحبت می‌کرد. او به شدت به افرادی که دنباله‌رو بود وفادار و مهربان بود. با این حال، بعدا مشخص شد که او همین طور در دستکاری کردن فریب دادن افراد تبحر دارد.

در جوانی، او پیش از ملاقات با یاسوهیرو موتو، به عنوان یک اسب وحشی توصیف می‌شد که قادر نیست خود را از مشکلات دور نگه دارد. این امر مدیریت بخش‌های دیگر گروه را برای او بسیار دشوار می‌کرد.

در بزرگسالی شخصیت هاروچیو به سمت برون گرایی و بی‌پرده بودن رفت. او فردی بی‌رحم شد که تمایلات روانی را نشان می‌داد. همچنین دیده شد که او از داروهای زیادی استفاده می‌کند، که باور بر این است که نقش مهمی در رفتار دیوانه‌وار و تغییر شخصیت او داشته است.

بدنام ترین ویژگی هاروچیو بت پرستی متعصبانه او نسبت به مانجیرو سانو است. او معتقد بود که مایکی «پادشاه» او است و بنابراین مستحق احترام، وفاداری و فداکاری است. او آن قدر تمایل به محافظت از مایکی داشت که وقتی یک باند نسبت به تومان بدگویی می‌کرد، خودش به آن گروه حمله می‌کرد. او همچنین هنگامی که از زندان آزاد شد، به موچو نزدیک شد و او را صرفا به خاطر خیانت کردن به پادشاه کشت.

او در حال حاضر هنگام کشتن خائن‌ها رفتار سادیستی دارد و از این کار لذت می‌برد. هاروچیو در برخورد با تاکمیچی به او دستور داد تا سکوت کند تا «پادشاه» صحبت کند، و او را به خاطر برخوردش که از نظر او بی‌احترامی بود تهدید کرد.

تاریخچه

هاروچیو فرزند وسط خانواده آکاشی است که بعدها با خواهر و برادرش قطع رابطه کرد. تاکومی، برادر بزرگترش، از سنین پایین، او را مسئول کارهای خواهر کوچکترشان می‌دانست و او را به خاطر بی‌توجهی به تربیت سنجو سرزنش می‌کرد. هاروچیو بعدا این رفتار و همچنین سنجو را به دلیل آزار و اذیت‌های مکرر به خاطر اشتباهاتش تحقیر کرد. زمانی که سنجو، هاروچیو را به خاطر از بین بردن فیگور هواپیمای دوست داشتنی مایکی سرزنش کرد، هاروچیو مورد حمله فیزیکی مایکی قرار گرفت که این موضوع باعث ایجاد زخمی دائمی در گوشه‌ی دهانش شد.

صفحات دیگر