ویکی توکیو ریونجرز

شوجی هانما

اشتراک‌گذاری

شوجی هانما

Shuji Hanma

شوجی هانما - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

半間 修二

نام رماجی

هانما شوجی

نام مستعار

خدای مرگ
زامبی
دروکننده

جایگاه

رهبر موقت موبیوس (قبلا)
ایفای نقش رهبر والهالا (قبلا)
کاپیتان دسته ششم باند توکیو مانجی (قبلا)
عضو تنجیکو (قبلا)

جنسیت

مذکر

تولد

۲۷ اکتبر ۱۹۸۹

سن

۱۶ (گذشته)
۲۸

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۲۲ (مانگا)
قسمت ۹ (انیمه)

صداپیشه

تاکویا اگوچی

شوجی هانما (Takuya Eguchi) یکی از اعضای باند کانتو مانجی است. قبل از پیشتن به کانتو مانجی، او دست راست و فرد مورد اعتماد تتا کیساکی بود، کسی که وارد سازمان‌های خلافکار مختلف می‌شد تا اقداماتی را علیه باند توکیو مانجی انجام دهد. هانما زمانی کاپیتان دسته ششم والهالا و رهبر موقت موبیوس بود، و بعدا به عضوی از تنجیکو تبدیل شد. او یک آنتاگونیست محوری در مجموعه توکیو ریونجرز است.

شخصیت

هانما را می‌توان به عنوان یک فرد معتاد آدرنالین توصیف کرد. تنها هدف او در زندگی یافتن هیجان است، و خشونت خیابانی راهی برای رفع کسالت شدید او است. همین دلیلی بود که او سرانجام با کیساکی متحد شد و اهمیتی نمی‌داد که کسیاکی از او سو استفاده کند، زیرا در پیگیری برنامه‌های خود خوشنود بود.

او تا زمانی که بتواند خود را سرگرم کند به عواقب یا خسارت‌های جانبی ناشی از اعمالش اهمیت چندانی نمی‌دهد. این طرز فکر حتی شامل خود او نیز می‌شود زیرا او ارزش زندگی برای خودش را هم اندک می‌شمارد.

هانما فردی سادیست و بی‌رحم است و مشتاقانه از خشونت لذت می‌برد و نقش فعالی را در برنامه‌های کیساکی ایفا می‌کند.

تاریخچه

در جولای ۲۰۰۵، هانما در حالی که به تنهایی با ۱۰ مرد مبارزه می‌کرد، جمعیت زیادی را به خود جذب کرد و دو نفر از تماشاگران او را به عنوان «دروگر کابوکیچو» خطاب کردند. اگرچه او در برابر حریفان خود پیروز شد، اما به هیچ چیز درباره پیروزی خود فکر نمی‌کرد و زندگی را مثل همیشه کسل‌کننده می‌پنداشت، و حتی فکر می‌کرد که آیا برای همیشه همینطور باقی می‌ماند یا خیر. در آن مقطع ناگهان نوبوتاکا اوسانای به او نزدیک شد و او را به تتا کیساکی معرفی کرد. از آن روز به بعد، هانما بدون اراده به مهره‌ی کیساکی تبدیل شد، زیرا کیساکی برای او رنگی داشت که هیچ بزهکار دیگری نداشت. هانما تا زمان مرگ کیساکی با او در طرح‌های مختلف کار کرد.

صفحات دیگر