ویکی توکیو ریونجرز

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سنجو کاواراگی

اشتراک‌گذاری

سنجو کاواراگی

Senju Akashi

سنجو کاواراگی - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

瓦城 千咒

نام رماجی

آکاشی سنجو

نام مستعار

کاواراگی سنجو
بی‌همتا
شاهزاده برامن

پیشه

عضو باند
ستاره یوتیوب

جنسیت

مونث

سن

۲۵ (۲۰۱۷)
۱۶ (۲۰۰۸)

تولد

۱۰ سپتامبر ۱۹۹۱

بستگان

جایگاه

معاون کاپیتان لشکر پنجم
بنیان‌گذار و رئیس برامن (قبلا)
کاپیتان لشکر پنجم باند توکیو مانجی (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۲۱۲ (مانگا)

سنجو کاواراگی (Senju Akashi) یا سنجو آکاشی معاون کاپیتان لشکر پنجم باند توکیو مانجی بود. در یک خط زمانی از گذشته او یکی از سه خدای کانتو و رئیس باند برامن بود. بعد از منحل شدن این باند او به کاپیتان نسل دوم باند توکیو مانجی تبدیل شد.

شخصیت

سنجو رهبری با یک قطب‌نمای اخلاقی خوب است. او باند برامن را در طول شکست‌ها و پیروزی‌هایش فرماندهی کرد و می‌خواست که این باند را با وجود اینکه یکی از بدنام‌ترین گروه‌های خلافکار توکیو بود، از فساد و بداخلاقی دور نگه دارد. با این حال، آرمان‌های او به شدت به چالش کشیده شد چرا که گاهی با نظرات مختلفی از زیردستان خود روبرو می‌شد که با عقایدش مخالف بود. برادر بزرگتر او تاکئومی آکاشی مشاور او بود و در طول دوران حکومتش صدای عقل او بود و اعتماد او را جلب کرده بود تا اینکه تسلیم مادی گرایی و طمع شد.

سنجو جدای از تسلیم شدن به فرمان تاکئومی، خود را مسئول می‌داند و تمایل دارد خود را به خاطر شکست‌ها سرزنش کند.

او در زمانی که در مقام رهبری برامن نیست، دارای شخصیتی معمولی است و یک نوجوان اجتماعی و بی دغدغه است که از خرید و غذا لذت می‌برد.

علاوه بر این، او فردی وفادار است که وقتی دوستی در خطر باشد، به خودش فکر نمی‌کند. در حالی که او توسط تاکمیچی در خط زمانی کنونی نجات داده شد، اما تاکمیچی در گذشته نتوانست از او محافظت کند و سنجو جلوی گلوله‌ای را گرفت و مرد. به این ترتیب او قهرمانی و از خودگذشتگی خود را به دوستانش ثابت کرد.

تاریخچه

سنجو در میان سه خواهر و برادر آکاشی کوچکترین فرد است. بزرگترین برادر او تاکئومی از نسل اول اژدهای سیاه بود. سنجو از یک نام مستعار استفاده می‌کند زیرا فکر می‌کند حرفه‌ای‌تر است. برادر بزرگ دیگرش هاروچیو متعلق به باند توکیو مانجی بود. این سه نفر به عنوان «۳ خواهر و برادر مرموز» شناخته می‌شوند.

او به برادر بزرگتر خود بسیار نزدیکتر است، در حالی که هاروچیو هیچ علاقه‌ای به خواهر و برادر خود ندارد. هاروچیو به قدرت و خود او احترامی نمی‌گذارد و در عوض به اعضای باند خود نزدیک‌تر است.

صفحات دیگر