ویکی توکیو ریونجرز

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ریندو هایتانی

اشتراک‌گذاری

ریندو هایتانی

Rindo Haitani

ریندو هایتانی - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

灰谷 竜胆

جایگاه

عضو دسته هشتم توکیو مانجی
عضو تنجیکو (قبلا)
مجری بونتن (قبلا)
جایگاه سوم روکوهارا تاندای (قبلا)

پیشه

عضو باند (قبلا)
مالک باشگاه

جنسیت

مذکر

سن

۱۸ (۲۰۰۶)
۳۰ (۲۰۱۸)

بستگان

اولین نمایش

چپتر ۵۱ (مانگا)
قسمت ۱۸ (انیمه)

صداپیشه

هیرو شیمونو

ریندو هایتانی (Rindo Haitani) عضوی از دسته هشتم باند توکیو مانجی است. او عضو نسل S-62 و تنجیکو بود و بعدا به جایگاه سوم روکوهارا تاندای تبدیل شد. در یک خط زمانی جایگزین او به معاون کاپیتان نیروی ویژه‌ی حمله از باند کانتو مانجی و همچنین مجری باند بونتن تبدیل شده بود.

شخصیت

ریندو دارای رفتاری بسیار سادیستی است، زیرا اغلب مواقع هنگام شنیدن فریادهای دردناک حریف لذت می‌برد. او فردی بی‌رحم است و در مبارزات خود هیچ رحمی به حریف نمی‌کند، به طوری که مفاصل آن‌ها را قفل می‌کند و آن‌ها را می‌شکند. ریندو همچنین به توانایی‌های خودش و برادرش افتخار می‌کند. از بین این دو برادر، ریندو در مقایسه با رفتار بازیگوشانه برادرش نمای صبورانه‌تری دارد، اگرچه او هم تمایل به اظهارنظرهای تند و تیز و رفتارهای شیطنت‌آمیز دارد. از آنجا که او برادر جوانتر است، از این که دیگران او را به عنوان برادر ضعیف‌تر قلمداد می‌کنند ناراضی است. ریندو بسیار رک و متکبر است. او به قدرت خود بسیار اطمینان دارد که این موضوع باعث بی‌پروا بودن او می‌شود.

تاریخچه

هنگامی که برادران هایتانی هنوز در سن ۱۳ ساله بودند، مبارزه‌ای تن به تن با رهبر و معاون تیم روپونگی کیوگوکو داشتند که بزرگترین تیم توکیو در آن زمان بود. این رویداد با عنوان «نبرد خاکسترهای روپونگی» شناخته می‌شد. ران که برادر بزرگتر بود به راحتی رهبر این تیم را شکست داد و بلافاصله به سراغ حریف ریندو که معاون تیم بود رفت. در حالی که ریندو مفصل‌های معاون را قفل کرده بود، ران ضربات سنگینی را روانه‌ی صورت حریف خود کرد. به این ترتیب معاون به شدت مجروح شد و به بيمارستان منتقل شد و مدت بعد درگذشت. پس از آن برادران هایتانی حتی بدون تشکیل تیمی بر تمام منطقه روپونگی فرمانروایی کردند. آن‌ها سرانجام به دلیل جنایات خود به بازداشتگاه نوجوانان منتقل شدند، جایی که با سایر اعضای نسل S62 ملاقات کردند.

صفحات دیگر