ویکی توکیو ریونجرز

تایجو شیبا

اشتراک‌گذاری

تایجو شیبا

Taiju Shiba

تایجو شیبا - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

柴 大寿

نام رماجی

شیبا تایجو

جایگاه

کاپیتان دسته هفتم توکیو مانجی
رهبر نسل دهم اژدهای سیاه (قبلا)
کاپیتان دسته ششم نسل دوم توکیو مانجی (قبلا)

پیشه

رهبر باند (قبلا)
دانش‌آموز (قبلا)
مالک رستوران

جنسیت

مذکر

تولد

۱۵ دسامبر ۱۹۸۹

سن

۱۶ (گذشته)
۲۸

بستگان

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۷۹ (مانگا)

تایجو شیبا (Taiju Shiba) عضو دسته هفتم از باند توکیو مانجی است. او همچنین رهبر سابق نسل دهم اژدهای سیاه بود. تایجو برادر بزرگ یوزوها و هاکای شیبا است. او آنتاگونیست اصلی آرک اژدهای سیاه است. در یک خط زمانی جداگانه او کاپیتان دسته‌ی ششم از نسل دوم باند توکیو مانجی بود.

شخصیت

تایجو فردی بی‌رحم، متجاوز و متدین است. او از عذاب دادن مخالفان خود لذت می‌برد و رفاه دیگران، حتی خواهر و برادرش برایش مهم نیست. او اهمیتی نمی‌دهد که حریفش چه کسی است و هیچ اهمیتی برای یک زن/دختر قائل نیست. او نسل دهم باند اژدهای سیاه را آموزش داد و آن را کاملا اصلاح کرد تا مانند یک ارتش عمل کند. تایجو نسبت به خواهر و برادرهای خود بسیار بدرفتار بود تا جایی که حتی به خاطر چیزهای بی اهمیت آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد.

او فردی مغرور است و به برتری توانایی‌های رزمی خود و قدرت باندش باور دارد. علاوه بر این، او فردی بسیار کاریزماتیک است و قلب پیروان خود را کاملا تسخیر می‌کند.

با وجود ظاهر و شخصیت بدرفتاری که تایجو دارد، او یک مسیحی بسیار مذهبی است. او سالانه به تنهایی برای دعا در کریسمس به کلیسا می‌رود.

تاریخچه

تایجو بزرگتر از دو خواهر و برادر خود است. از آنجا آن‌ها فاقد والدین بودند، تایجو این جایگاه را برای آن‌ها داشت. او غالبا با خواهر کوچکش یوزوها و برادر کوچکش هاکای درگیری فیزیکی داشت، حتی در شرایطی که از آن‌ها مراقبت می‌کرد. او در برابر خواهر و برادرش از خشونت استفاده می‌کرد زیرا این تنها راهی بود که می‌توانست عشق خود را نشان دهد. او خواهر و برادرش را کتک می‌زد و اغلب آن‌ها را مجروح می‌کرد، اما واقعا آن‌ها را دوست داشت.

او معتقد بود که برادر کوچکترش علیه او دستکاری شده است که این موضوع ناشی از ترک نکردن باند تومان و نپیوستن به تایجو بود.

او یک مسیحی متعهد است که همه تعطیلات را جشن می‌گیرد و در کریسمس به کلیسا می‌رود و دعا می‌کند.

از زمان کودکی تایجو یک رهبر ذاتی بود و هر کسی که او را دنبال می‌کرد، جذب او می‌شد. باند اژدهای سیاه تحت نظر او تقریبا تبدیل به یک ارتش شد و او شکل کلی این گروه را که در ابتدا توسط شینیچیرو ایجاد شده بود تغییر داد. او برای به دست آوردن تقویت قدرت اژدهای سیاه با افراد ثروتمند در ارتباط بود.

تایجو پس از درگیری با باند تومان خانه‌اش را ترک کرد تا روش‌های خود را تغییر دهد.

صفحات دیگر