توکیو ریونجرز

تایجو شیبا

اشتراک‌گذاری

تایجو شیبا

Taiju Shiba

تایجو شیبا - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

柴 大寿

نام رماجی

شیبا تایجو

جایگاه

رهبر نسل دهم اژدهای سیاه (قبلا)

پیشه

رهبر باند (قبلا)
دانش‌آموز (قبلا)
مالک رستوران

جنسیت

مذکر

تولد

۱۵ دسامبر ۱۹۸۹

سن

۱۶ (گذشته)
۲۸

بستگان

هاکای شیبا (برادر)

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۷۹ (مانگا)

تایجو شیبا (Taiju Shiba) یک آنتاگونیست در مجموعه توکیو ریونجرز و رهبر دهم سابق اژدهای سیاه است.

شخصیت

تایجو فردی بی‌رحم، متجاوز و متدین است. او از عذاب دادن مخالفان خود لذت می‌برد و رفاه دیگران، حتی خواهر و برادرش برایش مهم نیست. او اهمیتی نمی‌دهد که حریفش چه کسی است و هیچ اهمیتی برای یک زن/دختر قائل نیست. او نسل دهم باند اژدهای سیاه را آموزش داد و آن را کاملا اصلاح کرد تا مانند یک ارتش عمل کند. تایجو نسبت به خواهر و برادرهای خود بسیار بدرفتار بود تا جایی که حتی به خاطر چیزهای بی اهمیت آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد.

او فردی مغرور است و به برتری توانایی‌های رزمی خود و قدرت باندش باور دارد. علاوه بر این، او فردی بسیار کاریزماتیک است و قلب پیروان خود را کاملا تسخیر می‌کند.

با وجود ظاهر و شخصیت بدرفتاری که تایجو دارد، او یک مسیحی بسیار مذهبی است. او سالانه به تنهایی برای دعا در کریسمس به کلیسا می‌رود.

تاریخچه

تایجو بزرگتر از دو خواهر و برادر خود است. از آنجا آن‌ها فاقد والدین بودند، تایجو این جایگاه را برای آن‌ها داشت. او غالبا با خواهر کوچکش یوزوها و برادر کوچکش هاکای درگیری فیزیکی دارد، حتی در شرایط که از آن‌ها مراقبت می‌کند. او در برابر خواهر و برادرش از خشونت استفاده می‌کند زیرا این تنها راهی است که می‌تواند عشق خود را نشان دهد. او خواهران و برادرانش را کتک می‌زند و اغلب آن‌ها را مجروح می‌کند، اما واقعا آن‌ها را دوست دارد.

او معتقد است که برادر کوچکترش علیه او دستکاری شده است که ناشی از ترک نکردن باند تومان و نپیوستن به تایجو است.

او یک مسیحی متعهد است که همه تعطیلات را جشن می‌گیرد و در کریسمس به کلیسا می‌رود و دعا می‌کند.

از زمان کودکی تایجو یک رهبر ذاتی بود و هر کسی که او را دنبال می‌کرد، جذب او می‌شد. باند اژدهای سیاه تحت نظر تقریبا تبدیل به یک ارتش شد و شکل کلی این گروه را که در ابتدا توسط شینیچیرو ایجاد شده بود تغییر پیدا کرد. او برای به دست آوردن تقویت قدرت اژدهای سیاه با افراد ثروتمند در ارتباط بود.

تایجو پس از درگیری با باند تومان خانه‌اش را ترک کرد تا روش‌های خود را تغییر دهد.