ویکی توکیو ریونجرز

تاکاشی میتسویا

اشتراک‌گذاری

تاکاشی میتسویا

Takashi Mitsuya

تاکاشی میتسویا - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

三ツ谷 隆

نام مستعار

تاکا-چان
جوکر

جایگاه

کاپیتان دسته دوم باند توکیو مانجی

پیشه

عضو باند (گذشته)
طراح فشن (خط زمانی دیگر)

جنسیت

مذکر

تولد

۱۲ ژوئن ۱۹۹۰

سن

۱۵ (۲۰۰۵)
۲۸ (۲۰۱۸)

بستگان

لونا میتسویا (خواهر)
مانا میتسویا (خواهر)
مادری بی‌نام

اولین نمایش

چپتر ۱۰ (مانگا)
قسمت ۵ (انیمه)

صداپیشه

یوشیتسوگو ماتسوکا

تاکاشی میتسویا (Takashi Mitsuya) کاپیتان دسته دوم باند توکیو مانجی و یکی از اعضای بنیان‌گذار این باند است. او همچنین برادر بزرگتر لونا و مانا است.

شخصیت

میتسویا فردی آرام و سرسخت است که منبع انرژی مثبت گروه است. با وجود روش خشنی که او دارد اما اغلب لبخندی بر لب دارد. میتسویا یک فرد صلح‌طلب است و ترجیح می‌دهد در صورت امکان وارد مشاجره نشود، اما در عین حال برای محافظت از افرادی که برایش مهم است، از جنگیدن دریغ نمی‌کند.

او یک جنبه‌ی عصبانی‌تر نیز دارد، و در زمانی که تاکمیچی در حال شکست بود نسبت به او ناامید شد و به او گفت که تمرکز خود را حفظ کند.

او از دو خواهر کوچکتر خود یعنی لونا و مانا مراقبت می‌کند و همانند والدین برای آن‌ها عمل می‌کند، زیرا مادر آن‌ها به دلیل مشغله به ندرت در خانه حضور دارد.

تاریخچه

از همان دوران کودکی او بیشتر کارهای خانه را انجام می‌داد و از دو خواهر کوچکتر خود، لونا و مانا مراقبت می‌کرد ، زیرا مادرشان همیشه سر کار بود. یک روز، هنگامی که او با خواهران کوچکترش در حال بازی بود، مشاهده کرد که هاکای شیبا در حال کتک زدن کسی است. او هاکای را متوقف کرد و سپس این دو میتسویا دیدار کردند و به خانه‌ی هاکای دعوت شدند. از آن زمان، هاکای به میتسویا همانند یک برادر ایده‌آل نگاه می‌کند.

در موردی نادر، میتسویا شب از خانه فرار کرد و دو خواهر کوچکترش را تنها گذاشت. در آن زمان، او یک اژدها را روی دیواری گرافیتی کرد و متوجه نشد که کسی او را تماشا می‌کند. او در آنجا با کن ریوگوجی ملاقات کرد و میتسویا تمام غذای دراکن را خورد، اما دراکن گرافیتی‌های اژدها در عوض غذا پذیرفت. این دو مدتی را به خوش‌گذارنی پرداختند و سپس از هم جدا شدند. پس از چند ماه، آن‌ها دوباره یکدیگر را ملاقات کردند و متوجه شدند که هر دو یک تتوی مشابه اژدها دارند. به این ترتیب «اژدهایان دوقلو» متولد شد.

قبل تشکیل باند تومان، میتسویا سرانجام به اعضای دیگر بنیان‌گذار این باند نزدیک شد.

صفحات دیگر