بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

The Last of Us: American Dreams

اشتراک‌گذاری

آخرین بازمانده‌ی ما: رویاهایی آمریکایی

The Last of Us: American Dreams

The Last of Us: American Dreams - The Last of Us

نویسنده

نیل دراکمن
فیث ارین هیکس

طراح کمیک

فیث ارین هیکس

ناشر

Dark Horse Comics

تاریخ انتشار

آوریل تا جولای ۲۰۱۳

صفحات

۳۲ (هر شماره)

The Last of Us: American Dreams یک مینی سریال کمیک چهار-قسمتی است که توسط Dark Horse Comics منتشر شده است. این کمیک توسط نویسنده اصلی The Last of Us یعنی نیل دراکمن، و فیث ارین هیکس خلق شده است. داستان American Dreams پیرامون ماجراجویی الی و یک بازمانده به نام رایلی است که رویدادهای پیش از بازی اول The Last of Us را دنبال می‌کند.

این کمیک به صورت ماهانه از آوریل تا جولای سال ۲۰۱۳ انتشار یافت و در تاریخ ۳۰ اکتبر همین سال در قالب یک کتاب جلدی منتشر شد.

داستان LoU: American Dreams

در منطقه قرنطینه بوستون، الی با گروهی از پسران که اقدام به ربودن وسایل او کرده بودند درگیر شد. رایلی ایبل وارد این درگیری شد و یکی از پسرها را کتک زد و نفرات دیگر نیز فرار کردند. الی از این بابت عصبانی شد و ادعا کرد که می‌تواند از خودش مراقبت کند. رایلی به الی توصیه کرد که فرار کند اما او گرفتار شد و مسئولیت تمیز کردن به او اختصاص داده شد. الی در حال که مشغول انجام کار بود متوجه شد که رایلی واکمن او را دزدیده است، و بعدا از او خواست که آن را بازگرداند که رایلی هم این کار را کرد.

در هنگام شب وقتی رایلی سعی داشت دزدکی از مدرسه بیرون رود، الی متوجه او شد و از او خواست تا همراهش برود. رایلی بر خلاف میلش قبول کرد و این دو به مرکز خرید رفتند، جایی که دوست رایلی یعنی وینستون در آنجا حاضر بود. در حالی که وینستون سعی داشت به الی اسب‌سواری یاد بدهد، رایلی رادیوی وینستون را ربود و از طریق آن متوجه حمله‌ی گروه شورشی فایرفلایز در آن نزدیکی شد. الی و رایلی به سمت محل حمله رفتند و متوجه شدند که اعضای فایرفلایز مجروح شده‌اند. الی و رایلی برای کمک به آن‌ها تعدادی نارنجک‌های دودزا را به سمت نظامیان پرتاب کردند که این موضوع به فایرفلایز اجازه داد تا عقب‌نشینی کنند. آن دو توسط ارتش مشاهده شدند و به داخل کوچه‌ای در آن نزدیکی فرار کردند، جایی که مبتلا شدگان در آن حاضر بودند و آن دو باید از گزیده شدن توسط آن‌ها دوری می‌کردند.

دختران خیلی زود توسط فایرفلایز اسیر شدند. مارلین، رهبر این گروه الی را شناسایی کرد و خواستار تامین امنیت او شد. زمانی که رایلی از علاقه‌ی خود برای پیوستن به این گروه گفت، مارلین با این موضوع مخالفت کرد و این دو با هم وارد جر و بحث شدند که در نهایت رایلی توسط مارلین مورد تهدید شلیک گلوله قرار گرفت. در این لحظه الی مداخله کرد و با ربودن سلاح یکی از افراد این گروه به سمت مارلین نشانه رفت. مارلین توضیح داد که چطور در مورد الی اطلاعاتی دارد. وقتی که ابلی سرانجام تفنگ را پایین آورد، مارلین به او گفت که او مادر الی را می‌شناخته است و به او قول داده که از الی محافظت کند. الی تفنگ را به مارلین تحول داد، و مارلین به او گفت که در آینده بیشتر از مادر الی خواهد گفت و سپس به دختران گفت که آنجا را ترک کنند. زمانی که الی و رایلی دوباره وارد منطقه قرنطینه شدند، رایلی گفت که راهی برای فرار وجود ندارد. الی پیشنهاد داد که آن‌ها از منطقه فرار کنند اما رایلی به او گفت که نتیجه‌ی این کار چیزی جز مرگ نیست. به این ترتیب آن‌ها به سمت مدرسه بازگشتند.

شماره‌ها

  • American Dreams #1
  • American Dreams #2
  • American Dreams #3
  • American Dreams #4

شخصیت‌ها

محوری

جزئی